PARTNER PORTALU
Jak dobrze wybrać miskę wc do łazienki?

Jak dobrze wybrać miskę wc do łazienki?

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
31 maj 2021 14:20

Strefa wc w łazience musi być przede wszystkim higieniczna i funkcjonalna. Jaka miska wc sprawdzi się najbardziej? Zobaczcie świetne pomysły od marki Roca!

Strefa potrzeb podstawowych w łazience powinna być wygodna i chronić użytkowników przed bakteriami. Nie jest to, wbrew pozorom, łatwe zadanie, dlatego warto kupić miskę wc bardzo dobrej jakości i renomowanego producenta.  Marka Roca oferuje sporo ciekawych modeli misek wc, ekologicznych, higienicznych i w świetnej cenie. Polecamy zwłaszcza nowoczesne miski podwieszane!

Podwieszana miska wc w łazience - zalety

Nowoczesna, lekka i bardzo praktyczna miska WC podwieszana, nazywana potocznie muszlą klozetową czy sedesem to rozwiązanie znacząco zwiększające ilość miejsca w łazience i optycznie powiększające przestrzeń łazienkową. Ponadto toalety podwieszane są pozbawione zakamarków, w których może się gromadzić brud, co ułatwia czyszczenie i utrzymanie maksymalnej higieny.

Ceramika sanitarna to DNA marki Roca, za którym stoi wieloletnie doświadczenie. Dlatego w ofercie marki można znaleźć miski wc atrakcyjne zarówno pod względem designu jak i cenowym rozwiązania z ceramiki sanitarnej, od klasycznych z widocznymi mocowaniami aż po w pełni zabudowane miski WC z ukrytym systemem montażu.

Miski bezkołnierzowe - dlaczego warto?

Producenci wyposażenia strefy wc proponują coraz to nowe rozwiązanie, które ułatwiają utrzymanie ceramiki sanitarnej w czystości oraz pozwalają zadbać o higienę osobistą w wyjątkowo komfortowy sposób. Jednym z nich są miski w technologii Rimless, czyli bezkołnierzowe.

Technologia Rimless oznacza wydajne spłukiwanie, większą higienę i łatwość utrzymania produktu w czystości. Bezkołnierzowe miski wc dzięki specjalnej konstrukcji pozbawionej wewnętrznego kołnierza łatwiej utrzymać w czystości. Wnętrze pozbawione jest zakamarków, w których mogłyby gromadzić się zanieczyszczenia i bakterie. Taką miskę można też skuteczniej spłukać. 

Miski wc - polecane modele Roca

Niezwykle bogata oferta ceramiki Roca pozwala znaleźć idealne rozwiązanie do każdej z nich. 

Meridian Rimless z miską Slim 

Bezkołnierzowe rozwiązanie Rimless to czystość i higiena jak nigdy dotąd. Brak zakamarków i trudnodostępnych miejsc oraz łatwo demontowalna deska WC ułatwia utrzymanie w czystości. Deski WC w zestawach są wolnoopadające co przekłada się na wyjątkowy komfort, bezpieczeństwo i redukcję hałasu. Wszystkie miski przystosowane do ekonomicznego spłukiwania 4,5/3 l lub nawet 4/2l wody w wybranych modelach.

Miska wc z kolekcji Gap

Ogromną popularnością cieszy się od lat model Gap, który jest dostępny w wersji Round i Square z nowoczesną subtelną deską WC slim lub model miski WC Nexo. Ponadto warta polecenia jest także designerska miska WC Meridian compacto w zestawie z deską slim. To model, który cechuje się zredukowaną głębokością, co oznacza, że zajmuje mniej przestrzeni w łazience, a przy tym jest bardzo funkcjonalna.

Kolejną propozycją są bardzo ekonomiczne i funkcjonalne podwieszane miski WC, Victoria Debba Round i Square, także w zestawie z deskami slim. Oprócz misek WC w wersji podwieszanej nowością są zestawy kompaktów Debba Round Rimless w konfiguracji z deską slim.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także