PARTNER PORTALU
Jak wybrać toaletę myjącą? Wszystko, co musisz wiedzieć przed zakupem

Jak wybrać toaletę myjącą? Wszystko, co musisz wiedzieć przed zakupem

Autor: Justyna Łotowska
18 lip 2022 09:07

Urządzasz, a może remontujesz swoją łazienkę? Bez względu na to, jakie planujesz zmiany, postaw na nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania do swojego wnętrza. Jednym z nich może być toaleta myjąca. Już teraz sprawdź, jaki model będzie najlepszy dla Twojej łazienki!

Konsumenci są obecnie coraz bardziej świadomi i nie skupiają się już wyłącznie na własnych potrzebach, ale poszukują innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które nie tylko zwiększają ich komfort, ale też oferują rozwiązania prozdrowotne i pozwalają im żyć w zgodzie z naturą.

Takim produktem są toalety myjące, które wyznaczają zupełnie nowe standardy higieny i komfortu, dlatego są przełomem na polskim rynku. Szczególnie chętnie wybierają je użytkownicy, którzy preferują nowoczesny styl i innowacyjne rozwiązania we wnętrzu.

Toaleta myjąca - dopasuj ją do swoich potrzeb

Wybierając toaletę myjącą do swojej łazienki, po pierwsze zdecyduj, jakie funkcje są dla Ciebie niezbędne. Na rynku dostępny są modele oferujący m.in. czyli brak kołnierza w misie ceramicznej,  szkliwo antybakteryjne zawierające jony srebra, pre-spraying, czyli wstępne zwilżanie misy ceramicznej. Tego typu rozwiązania zapewniają łatwiejsze utrzymanie czystości produktu.

Ponadto dostępne są także funkcje, które zwiększają wygodę użytkowania. Możesz wybrać czujnik podczerwieni, reduktor zapachów, diodowe oświetlenie czy deskę wolnoopadającą z łatwym wypinaniem. Sam zdecyduj, jakie funkcję sprawdzą się w Twoim wnętrzu i wybierz model skrojony do Twoich potrzeb.

Inteligentna toaleta? To możliwe!

Coraz częściej poszukujemy do swoich domów inteligentnych rozwiązań. Brama z autopilotem, czy zdalnie sterowane oświetlenie to już niemal codzienność. Takie rozwiązania możesz wprowadzić również do swojej łazienki.

Wychodząc na wprost potrzebom współczesnych konsumentów, wiele toalet myjących zawiera inteligentne rozwiązania, jeśli chodzi o jej sterowanie. Konsumenci mogą korzystać z aplikacji w smartfonie, specjalnego pilota czy pokrętła i przycisków na toalecie, przez co użytkowanie toalety staje się jeszcze bardziej wygodne.

Wybierając toaletę do swojego wnętrza, zwróć uwagę, czy posiada te funkcje, które z pewnością docenisz podczas użytkowania. Nie zapominajmy również o walorach estetycznych, które powinna posiadać każda łazienka.Toalety myjące ze względu na swoją innowacyjność wpisują się we współczesne nowoczesne wzornictwo. Modele są dostępne w modnych kształtach, kolorach oraz wymiarach. Produkt za sprawą niezwykłego designu nada prestiżu i uzupełni elegancką i nowoczesną przestrzeń.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także