PARTNER PORTALU
Kabina prysznicowa do łazienki. Wygodna i funkcjonalna!

Kabina prysznicowa do łazienki. Wygodna i funkcjonalna!

Autor: Ewa Kozioł
28 kwi 2022 13:08

Kabina prysznicowa powinna zapewnić komfort codziennej kąpieli. Dobrze, jeśli będzie też pięknie wyglądała w łazience. Warto poszukać modelu, który spełnia oba te warunki.

Kabiny, jak i drzwi wnękowe z serii Furo marki Radaway cechują się nowoczesnym designem i komfortem użytkowania. Dzięki delikatnej formie doskonale zaprezentują się w łazience w każdym stylu.

Z wyboru modelu z tej kolekcji będzie zadowolony każdy, komu zależy, by strefa prysznicowa była modna i pomimo upływu lat prezentowała się tak samo dobrze. Seria to także odpowiedź na potrzeby związane z wygodą korzystania z prysznica. Drzwi kabiny osadzone są na rolkach z systemem płynnej regulacji, a ich otwieranie i zamykanie jest bardzo ciche. Ponadto rolki od wewnętrznej strony zlicowane są ze szkłem, a szyba pokryta hydrofobową powłoką EasyClean®, co ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Niezależnie od wystroju naszej łazienki, kabiny Furo będą do niej pasować. To za sprawą dostępności modeli w trzech kolorach: chromie, złotym i czarnym oraz dodatkowym usługom. 

W przypadku produktów z serii Furo użytkownicy otrzymują szerokie pole do popisu i mogą realizować bardzo śmiałe pomysły. Mają np. szansę urozmaicić jej design według własnego projektu. Umożliwiają to dwie usługi: laserowe grawerowanie oraz kolorowy nadruk na szkle. Wybrany wzór nanosi się na zewnętrzną część szyby, dzięki czemu motyw jest bardzo trwały i cieszy oko przez długie lata. Łazienka z kolei nabiera zupełnie nowego charakteru, a sama kabina ma szansę stać się unikatową dekoracją. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także