×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Konkurs! Wygraj miskę WC i gadżety firmy Roca

Konkurs! Wygraj miskę WC i gadżety firmy Roca

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 gru 2014 11:33
Aktualizacja: 22 gru 2014 12:50

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie, związane z udoskonaloną miską WC Gap Clean Rim firmy Roca.

Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!

Pytanie konkursowe:

W jaki sposób bezkołnierzowa miska GAP Clean Rim poprawia komfort użytkowania oraz utrzymanie higieny w łazience? Podpowiedzi szukaj tutaj.

Nagrody:

1. miejsce: miska WC Gap Clean Rim + deska

2. i 3. miejsce: zestawy gadżetów Roca (kosmetyczka Batycki oraz pendrive i raport Akademii Roca)

Zasady konkursu:

Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy nadsyłać do 12 stycznia 2015 roku na adres: redakcja@dobrzemieszkaj.pl, w tytule maila wpisując "KONKURS ROCA".

Zwycięzców (pierwsze, drugie i trzecie miejsce) wyłoni redakcja portalu Dobrzemieszkaj.pl wraz z przedstawicielami firmy Roca. Regulamin konkursu dostępny tutaj

  • Co to jest Clean Rim?

    Technologia Clean Rim to nowatorski sposób rozprowadzania wody potrzebnej do spłukiwania w misce WC, dystrybuujący ją w kilku kierunkach. Takie rozwiązanie pozwala na dokładne obmywanie miski przy znacznie mniejszym zużyciu wody – 4 lub 2 litrami do wyboru. Warto również dodać, że miska WC GAP jest przystosowana do spłukiwania również 3/4,5 oraz 3/6 litrami. Z kolei brak tradycyjnego kołnierza wpływa nie tylko na jej estetykę, ale przede wszystkim ułatwia higienę użytkowania. Projektanci Roca, redukując kołnierz, wyeliminowali strefę nieoszkliwionych zakamarków, w których gromadziły się bakterie i zarazki.Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także