×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kultowa kolekcja Laufen powraca na 4 Design Days!

Kultowa kolekcja Laufen powraca na 4 Design Days!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
23 sty 2023 11:16

W tegorocznej edycji targów designu i architektury 4 Design Days nie może zabraknąć marki Laufen. Marka ma nadzieję zaskoczyć gości nową wersją legendarnej kolekcji Alessi oraz mieniącymi się nowymi kolorami i wykończeniami innych nowości m.in. kolekcji Kartell.Laufen. Zobaczcie, co czeka na was na stoisku Laufen i zapraszamy na 4 Design Days!

Przede wszystkim zobaczymy po raz pierwszy w Polsce ikoniczną serię – ILBAGNOALESSI, która powraca w kompletnie odnowionej formie, w wyniku ewolucji materiałów i technologii. Kolekcja obejmuje umywalki i meble, toalety, bidety oraz wannę.

ILBAGNOALESSI POWRACA!

Projekt łazienki, który od wielu lat tworzy czarujący efekt, charakteryzuje się ponadczasową formą, stworzoną z wyobraźnią oraz odrobiną ekscentryczności. Został stworzony przez znanego włoskiego projektanta Stefano Giovannoni.

Debiut ILBAGNOALESSI miał miejsce 20 lat temu. Obecnie jest odzwierciedleniem innego podejścia do projektowania co było możliwe dzięki współpracy dwóch firm Alessi i Laufen. Obie są przykładem wysokiej jakości ekspertów w swoich dziedzinach. To firmy, które poszukują nowego kodu komunikacji opartej na wyobraźni tak oczekiwanej dziś przez klientów.

To holistyczna idea łazienki, której celem jest znaleźć maximum ekspresji w perfekcyjnym balansie pomiędzy formą i funkcją, projektem a wykonaniem, poetycznością a innowacjami technologicznymi. Reinterpretacja klasyki w połączeniu z płynnymi liniami przynosi efekt organicznej rzeźby.

Łazienka Laufen Alessi. Lekkość jak nigdy dotąd - do zobaczenia na 4 Design Days!

Nowe technologie i materiały pozwoliły na stworzenie unikatowych kształtów umywalek o cienkich ściankach z trwałego i jednocześnie plastycznego materiału. Śmiałe, nowe lekkie formy byłyby nie do pomyślenia jeszcze 20 lat temu. W ten sposób powstała nowa interpretacja ikonicznej umywalki „Tuna”.

Nowością, która nadaje nowego charakteru kolekcji są także zaskakujące kolory i wykończenia w tym matowe, przynoszące nowe doznania estetyczne.

Na stoisku ponadto zobaczymy nowe wersje kolekcji Kartell.Laufen, w kolorach i wykończeniach, których jeszcze nie było: kolekcję Lua i Lani, cieszące się rosnącym zainteresowaniem na polskim rynku czy też umywalki Savoy z ciekawą ofertą praktycznych modeli.

Czytaj więcej: www.4dd i www.laufen.pl 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także