Łazienka black&white: świetne rozwiązania w czerni i bieli. Dużo zdjęć!

Łazienka black&white: świetne rozwiązania w czerni i bieli. Dużo zdjęć!

Autor: Justyna Łotowska
11 lut 2021 12:10

Czarno-biała łazienka to znakomite rozwiązanie na każdy metraż. Nowoczesna lub stylowa, zawsze będzie się prezentować świetnie i ponadczasowo. Zobaczcie nasze pomysłu do wiecznie modnej łazienki black&white.

Trudno wyobrazić sobie naszą szafę bez czarnych ubrań. Elegancka, stylowa i ponadczasowa czerń, kochana już od czasów Coco Chanel, to znakomite rozwiązanie także we wnętrzach. Uwielbiają ją designerzy i architekci wnętrz, ale ostatnio jej urodę docenili też inwestorzy. Czarny kolor podbił więc nasze mieszkania, a w nich przede wszystkim łazienki! Czerń, zwłaszcza w modnym i nowoczesnym macie, coraz częściej gości na bateriach umywalkowych i prysznicowych, jako kolor umywalek, brodzików, a nawet wanien czy misek wc. Szczególnie popularnym zestawieniem stała się zawsze ponadczasowa gra bieli i czerni, doskonała nie tylko w dużych łazienkach, ale świetnie prezentująca się również na małym metrażu.

Przedstawiamy sporą garść inspiracji do łazienek black&white z polskich sklepów oraz piękne aranżacje biało-czarnych łazienek zaprojektowanych przez polskich projektantów wnętrz. Może znajdziecie w nich inspirację, aby odmienić swoją łazienkę? Koniecznie w wydaniu b&w!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także