×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Łazienka rodzinna - przyjemność kąpieli pod prysznicem

Łazienka rodzinna - przyjemność kąpieli pod prysznicem

Autor: Anna Usakiewicz
Dodano: 27 wrz 2019 10:52

W rodzinnej łazience toczy się część naszego codziennego życia. To tutaj odbywają się pierwsze kąpiele, tu szczotkuje się pierwsze zęby dziecka i zmywa ślady błotnistych przygód na placu zabaw.

Z czasem, kiedy dla małych odkrywców wszystko zaczyna być ciekawe, nawet łazienka staje się placem zabaw, a wszystkie elementy w zasięgu ręki służą jako rekwizyty. Dla wielu rodziców to powód do niepokoju, bo główka prysznicowa czy strumień wody to nie są zabawki oczywiste i nie zawsze bezpieczne. Nowe funkcje pryszniców Croma E od hansgrohe sprawiają, że zabawa w łazience staje się bezpieczna.

Bezpieczeństwo, którego sam doświadczasz

W nowej linii produktów Croma E połączona została nowoczesna technologia strumienia i funkcje dbające o bezpieczeństwo użytkowników.

Bateria termostatyczna wyposażona jest w technologię CoolContact, dzięki czemu jej obudowa nigdy się nie nagrzewa. Funkcja SafetyStop na pokrętle termostatu zapobiega nieoczekiwanym wzrostom temperatury wody i eliminuje niebezpieczeństwo nadmiernie gorącego prysznica. Konstrukcja SoftCube to delikatnie zaokrąglone narożniki baterii termostatycznej.

Wszystko pod kontrolą

Dzięki nowemu uchwytowi główki prysznicowej można ją łatwo regulować i przesuwać na odpowiednią wysokość. Zintegrowana z główką prysznicową funkcja Select pozwala na łatwy wybór jednego z trzech rodzajów strumienia: SoftRain, IntenseRain i Massag. Duża głowica górna z miękkim napowietrzonym strumieniem RainAir zapewnia czysty relaks i odprężenie.

Podczas czyszczenia łazienki praktyczne funkcje znacznie ułatwiają zadanie. Jest to zdejmowana tarcza prysznicowa oraz funkcja QuickClean, która dzięki elastycznym silikonowym dyszom pozwala na łatwe usuwanie osadów kamiennych po prostu poprzez potarcie palcem.

Nowa linia pryszniców Croma E

Produkty wchodzące w skład linii Croma E to duża czworokątna głowica górna oraz komplety prysznicowe Showerpipe w wersji prysznicowej oraz wannowej. Showerpipe to kompletny zestaw składający się z głowicy górnej, termostatu i główki prysznicowej z wężem. Showerpipe to idealne rozwiązanie kiedy chcemy uniknąć dużego remontu, a marzy nam się prysznic pod deszczowym strumieniem z górnej głowicy. Zestaw Showerpipe montowany jest w miejscu przyłączy starej baterii bez żadnego rozkuwania ścian.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także