×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Łazienka w stylu boho - modne wyposażenie przestrzeni kąpielowej

Łazienka w stylu boho - modne wyposażenie przestrzeni kąpielowej

Autor: Urszula Tatur
25 paź 2021 08:16

Bertrand Lejoly serią D-Neo stworzył linię łazienkową dostosowaną do każdego stylu życia, która spełnia wszystkie aspekty życia rodzinnego.

Boho to synonim młodego, stylowego świata. D-Neo tworzy współczesną atmosferę w tętniącym życiem domu. Świat Boho to połączenie skandynawskiego minimalizmu z emocjonalną elegancją i bezkompromisową funkcjonalnością - np. różne opcje przechowywania, otwarte regały i otwarte przestrzenie do przechowywania.

Wisząca szafka podumywalkowa zapewnia praktyczną przestrzeń do przechowywania z dwiema szufladami, dopasowaną przegrodą i dwoma otwartymi półkami - idealna do rodzinnej łazienki.

Meble o wyrafinowanym wyglądzie w kolorze dębu naturalnego idealnie komponują się z dodatkami wykonanymi z naturalnych materiałów. Organiczne materiały, takie jak rafia, drewno i zielone rośliny, w połączeniu z ciepłą barwą oświetlenia tworzą przyjemną atmosferę.

Dla harmonijnego współistnienia w łazience: Okrągłe umywalki nablatowe (średnica 400 mm) mogą być ustawione obok siebie lub pojedynczo.

Harmonijny obraz całości: Ergonomicznie ukształtowany uchwyt (z powierzchnią - wyrzucić) w kolorze diamentowej czerni podkreśla wyrazistość konsoli i umywalek.

Bezkompromisowa higiena: Wszystkie toalety D-Neo są wyposażone w technologię Duravit Rimless , występują także w opcji z antybakteryjną glazurą ceramiczną HygieneGlaze.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także