Łazienka z prysznicem: 12 świetnych produktów. Zobacz zdjęcia!

Łazienka z prysznicem: 12 świetnych produktów. Zobacz zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
01 wrz 2020 14:47

Jaką kabinę prysznicową wybrać do łazienki? Półokrągłą czy może typu walk-in? Zobaczcie nasz przegląd. Znajdziecie w nim kabiny prysznicowe do różnych łazienek. Wybór kabiny prysznicowej warto dobrze przemyśleć. Dokładnie sprawdźcie jaki model będzie pasował do wielkości i do rozkładu pomieszczenia. Zastanówcie się co się wam podoba i jaką kabinę chcecie mieć. Poza wygodną i funkcjonalnością ważne jest także bowiem estetyka wybranego rozwiązania. Uzbrojeni w taką wiedzę możecie zacząć poszukiwana konkretnego produktu.

Wybór macie naprawę spory. Bez większych problemów znajdziecie modele pasujące do każdej łazienki: dużej, małej, ze skosami lub takiej o nietypowym układzie. Kabiny prysznicowe mają przy tym także ładny design. Prezentują się świetnie.  

Kabiny prysznicowe dostępne dziś w ofercie producentów mają zarówno różne kształty, jak i same wymiar. Możecie zdecydować się na klasyczne modele otwierane uchylnie, w harmonijkę lub przesuwnie. Watro pamiętać, że kabina półokrągła oraz kabina ze składanymi drzwiami to dobre rozwiązanie do niedużych łazienek. Podobnie jak kabina wpasowane w narożnik pomieszczenia (zajmie najmniej miejsca). 

Inną opcją są kabiny prysznicowa typu walk-in, które cieszą się sporą popularnością. To świetny wybór zarówno do do przestronnych łazienek, jak również do małych pomieszczeń. Prysznic wydzielony jedynie za pomocą tafli przezroczystego szkła optycznie powiększy przestrzeń i doda jej lekkości. 

Polecam także Prysznic w łazience: 15 dobrych projektów. Zobacz zdjęcia!

 

 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także