Nowa kolekcja baterii łazienkowych w modnej czerni. Zobaczcie ją!

Nowa kolekcja baterii łazienkowych w modnej czerni. Zobaczcie ją!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 gru 2020 10:55

Mocna, wyrazista bryła baterii Logon pasuje do nowoczesnych, loftowych łazienek. Prosta, a zarazem wyrazista forma w połączeniu z mocno zarysowanym geometrycznym uchwytem tworzą spójną całość. Zobaczcie nowość marki Armatura Kraków!

Kompaktowe wymiary baterii umywalkowej stojącej sprawiają, że idealnie pasuje do podwójnej umywalki, natomiast bateria nablatowa jest smukła i przykuwa uwagę. Wszystkie są wyposażone w ekologiczny napowietrzacz SLC Rub Clean, który ogranicza zużycie wody do poziomu zaledwie 6 litrów na minutę.

Bateria wannowa stojąca Logon to przede wszystkim rozwiązanie funkcjonalne – od montażu po codzienne użytkowanie. Box montażowy ułatwia podłączenie baterii, a dodatkowo dołączony do produktu jest pełen zestaw kluczy imbusowych. Nachylony ku wannie uchwyt rączki natrysku gwarantuje, że woda po kąpieli nie będzie kapała na podłogę. Ruchomy napowietrzacz w wylewce wannowej pomaga odpowiednio sterować strumieniem wody nalewanej do wanny. Dzięki temu wylewka może być idealnie równoległa do podłogi, co sprawia, że doskonale wygląda.

Kolekcja deszczowni Logon to nowoczesny design i ergonomiczne rozwiązania. Projekt całości produktu jest spójny – kwadratowy dysk deszczowni idealnie komponuje się z kubicznym kształtem baterii termostatycznej. Co ważne, kształt uchwytów to nie tylko wygląd, to również ergonomia: mamy pewność, że nie wyślizgnie się z mokrej dłoni. Zintegrowany przełącznik natrysku jest wyposażony w blokadę, aby komfortowo korzystać z wybranego trybu – rączki natrysku lub dysku deszczowni.

Cena: bateria umywalkowa - 380 zł, deszczownia z baterią natryskową - 1406 zł

Producent: Armatura Kraków

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także