×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesna łazienka - 10 propozycji do strefy WC

Nowoczesna łazienka - 10 propozycji do strefy WC

Autor: Anna Usakiewicz
03 paź 2019 09:19
Aktualizacja: 04 paź 2019 15:52

Producenci wyposażenia strefy w.c. proponują coraz to nowe rozwiązanie, które ułatwiają utrzymanie ceramiki sanitarnej w czystości oraz pozwalają zadbać o higieną osobistą w wyjątkowo komfortowy sposób.

W nowocześnie urządzonej łazience nie może zabraknąć najnowszych rozwiązań. Te dedykowane strefie w.c. pomagają zapewnić czystość i higienę na najwyższym poziomie.

Komfort i higiena

Bezrantowe miski w.c. dzięki specjalnej konstrukcji pozbawionej wewnętrznego kołnierza łatwiej utrzymać w czystości. Wnętrze pozbawione zakamarków, w których mogłyby gromadzić się zanieczyszczenia i bakterie można skuteczniej spłukać. Jest to możliwe za sprawą samej formy ceramiki, ale także dzięki nowatorskich sposobom rozprowadzenia wody, co jest jednym z kluczowych elementów tej technologii. Woda dociera wyżej, jest rozprowadzana w kilku kierunkach, z dużą siłą. To sprawia, że do spłukania wystarczy mniej wody, niż w przypadku klastycznych toalet. Dodatkowo specjale szkliwa zapewniają nienaganną czystość, biel i połysk, a nawet mają właściwości antybakteryjne.

Toalety i deski myjące to z kolei propozycja dla osób, które pragną zadbać o higienę osobistą w wyjątkowo komfortowy sposób. Te nowoczesne urządzenia oferują liczne funkcje mycia i suszenia. Można wybrać rodzaj i intensywność strumienia wody. Wiele modeli wyposażonych jest w dwie oddzielne dysze (mycie tylne i mycie damskie) dla większej higieny i komfortu. Zapewniają przy tym intuicyjną i wygodną obsługę – manualną lub za pomocą pilota albo panelu bocznego.

Designerski detal

Coraz częściej wybieramy do łazienek podwieszane miski w.c. z podtynkowymi spłuczkami. Taki zestaw uzupełnić należy o praktyczny i estetyczny element, jakim jest przycisk uruchamiający spłukiwanie. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór kompletu: miska w.c. stelaż oraz przycisk z oferty tego samego producenta. Mamy wówczas gwarancję, że będą ze sobą kompatybilne, montaż i użytkowanie nie przysporzą problemów. Warto spojrzeć na przycisk jako element dekoracyjny, tym bardziej, że producenci proponują modele wykonane z efektownych i trwałym materiałów, w modnych kolorach i wykończeniach.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także