×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesna łazienka: aranżujemy strefę prysznica

Nowoczesna łazienka: aranżujemy strefę prysznica

Autor: Katarzyna Masłowska
11 gru 2017 14:58
Aktualizacja: 28 gru 2017 10:41

Chwile spędzone w strugach wody pod prysznicem to czysta przyjemność, jakiej oddajemy się każdego dnia. Ciepły strumień płynący z deszczownicy potrafi ukoić nerwy, zrelaksować i oderwać się od codziennych zmartwień.

Przyjemność kąpieli pod dużą, doskonale zaprojektowaną i funkcjonalną deszczownicą nie musi być jednak zarezerwowana wyłącznie dla najzamożniejszych klientów. Dzięki deszczownicom Grohe z linii Tempesta i Euphoria o nowych, większych wymiarach, każdy może pozwolić sobie na luksus relaksu pod prysznicem.

Deszczownice to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy marzą o prawdziwym odprężeniu podczas kąpieli. Linie Grohe Tempesta i Euphoria, wyróżniające się eleganckim, nowoczesnym wyglądem i chromowanymi powłokami, zostały dodatkowo poszerzone o nowe modele o większych rozmiarach, dla jeszcze większej przyjemności.

Zobacz także: Aranżacja łazienki: wybierz biały grzejnik

Wyprodukowane zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości Grohe rozwiązania prysznicowe pokazują, czym tak naprawdę są niemiecka myśl konstrukcyjna i niemiecka jakość – wyrażane logiem „Made in Germany”.

Unikatowa oferta w najniższym segmencie cenowym

Wykonana zgodnie z unikalnym stylem Grohe Contemporary, nowa deszczownica Tempesta 210 przykuwa wzrok i komponuje się z szerokim wachlarzem wystrojów łazienkowych. Jej powierzchnia natryskowa o średnicy 210 mm zapewnia obfite rozproszenie wody, gwarantując tym samym czystą przyjemność podczas kąpieli. Dodatkowo, wewnątrz kabiny technologia Grohe DreamSpray pozwala zachować precyzyjne doprowadzanie wody do wszystkich otworów wylotowych.

Trzy strefy komfortu

Deszczownica Euphoria 260 wykorzystuje natomiast projekt trzech stref by odpowiadać na indywidualne potrzeby użytkowników. Za pomocą pokrętła SmartControl, użytkownik bez trudu wybierze rodzaj strumienia w trakcie kąpieli: zaczynając od silnego, skoncentrowanego natrysku, idealnego np. do spłukiwania szamponu, przez większe, rozproszone krople o działaniu energetyzującym, po delikatny i bardzo rozproszony prysznic, który obejmuje całą powierzchnię ciała niczym strugi deszczu.

W natłoku codziennych zajęć warto cieszyć się nawet drobnymi przyjemnościami, jakie spotykają nas każdego dnia. Dzięki liniom Grohe Tempesta i Euphoria w każdej chwili możemy przenieść się do świata relaksu i czystej przyjemności!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także