×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesna łazienka. Brodzik w kolorze to dobry wybór!

Nowoczesna łazienka. Brodzik w kolorze to dobry wybór!

Autor: Ewa Kozioł
15 paź 2021 13:56

Do nowoczesnej łazienki z prysznicem warto wybrać kolorowy brodzik. Na rynku dostępne są modele od wyrazistych czarnych barw po pastelowe wykończenia. Dzięki nim łazienka zaprezentuje się wyjątkowo efektownie.

Brodziki w różnych kolorach, już od jakiegoś czasu występują na rynku. Kolorystyka jest przeróżna – od wyrazistych czarnych kolorów po pastelowe wykończenia. Ich nowoczesny design przykuwa uwagę i sprawia, że coraz częściej decydujemy się na takie rozwiązanie. Dlaczego? Tego typu brodziki doskonale podkreślają wyjątkowość miejsca i świetnie komponują się w nowoczesnych łazienkach. Sposobów na aranżacje takiego wnętrza jest wiele. 

Czy warto postawić na kolor?

Kolory odgrywają ważną rolę w naszym życiu. Pobudzają kreatywność, wyrażają nasze myśli i odczucia. Stawiając na delikatne, estetyczne urozmaicenie w swojej łazience dostarczysz pomysłowości samemu sobie! Kolorowe brodziki to akcent, który pozwoli ci uzyskać efekt zaskakującej i przykuwającej wzrok łazienki. Brodziki z odlewu mineralnego dodadzą twojej przestrzeni nie tylko oryginalności i niebanalnej stylistyki, ale także luksusowego wymiaru, wynikającego z zastosowania rozwiązania najwyższej jakości, jakim jest tego rodzaju brodzik.

Jaka aranżacja będzie idealna?

Kreatywnych konfiguracji łazienkowych jest cały ogrom. Jak natomiast poradzić sobie z kolorem pod prysznicem? Brodziki Sanplast posiadają barwy, komponujące się znakomicie w każdej łazience. Wśród kolorów inspirowanych naturą, znajdziesz: czarny mat, szarość kamienia, szary łupek czy szary mleczny. Grając odpowiednio tego rodzaju materiałami w całej łazience, możemy odmienić jej wnętrze nie do poznania. Brodziki występują także w szerokiej gamie rozmiarowej, dlatego mamy pewność, że dopasują się w praktycznie każdą łazienkę.

Męskie wnętrze i pastelowy odcień?

Wbrew stereotypom każdy zasługuje na zrozumienie i indywidualne podejście.

– Łazienkę projektuje się na kilka, kilkanaście lat. Warto więc dobrze przemyśleć wszystkie jej elementy. Szeroka gama wymiarowa i kolorystyczna brodzików pozwoli na stworzenie wyjątkowego miejsca kąpielowego, które będzie zachwycać przez lata – podkreśla Małgorzata Hulisz, kierownik Marketingu Sanplast. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także