PARTNER PORTALU
Nowoczesna łazienka: postaw na beton. Nowy przycisk spłukujący!

Nowoczesna łazienka: postaw na beton. Nowy przycisk spłukujący!

Autor: Ewa Kozioł
11 lip 2022 12:38

Beton – minimalistyczny i surowy, a zarazem wyrazisty, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym materiał wykończenia wnętrz. Teraz z dumą prezentuje się także w łazienkach w postaci funkcjonalnego detalu – nowego modelu przycisku spłukującego do WC.

Beton to niezwykle wdzięczny materiał – o szerokim zastosowaniu w aranżacji wnętrz. Swój uniwersalny charakter prezentuje na wiele sposobów. Pojawia się na ścianach, na posadzkach, w formie dekoracji, mebli, lamp czy ceramiki sanitarnej. Zachwyca surowością, szczerą estetyką, minimalizmem. Jeszcze do niedawna kojarzony był wyłącznie z wnętrzami urządzonymi w stylu loftowym oraz industrialnym. Z czasem ocieplił swój wizerunek i zaczął być zestawiany z miękkimi formami, naturalnymi materiałami oraz przytulnymi barwami. Odnalazł się w wielu stylistykach i wprowadził do wnętrz niepowtarzalny, a zarazem tonujący urok.

Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg

Potencjał aranżacyjny tego wszechstronnego materiału został doceniony przez projektantów marki Tece. Efektem ich pracy jest nowy przycisk spłukujący do WC TeceEloop wykonany z lekkiego betonu. Prosta, klasyczna forma płytki koresponduje z owalnymi klawiszami dostępnymi w dziewięciu wariantach, w tym biel, złoto, chrom i czerń – także w wykończeniu matowym i z połyskiem. Dzięki modułowości systemowej przycisk możemy spersonalizować i dopasować do kolorystyki oraz stylu łazienki.

TeceEloop wykonany z lekkiego betonu to propozycja stworzona nie tylko z myślą o loftowych łazienkach. Dedykowany jest także nowoczesnym, minimalistycznym pomieszczeniom sanitarnym oraz wnętrzom, których aranżacja oparta jest o naturalne materiały i motywy. Tworzy zgrany duet ze stonowaną, chłodną bazą, a w zestawieniu z ciepłem drewna wymownie prezentuje swój surowy charakter oraz unikalną strukturę powierzchni.

Wymiary: 220 x 150 mm.

Cena netto: od 1.411 zł.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także