Nowoczesna łazienka: zobacz modne umywalki nablatowe

Nowoczesna łazienka: zobacz modne umywalki nablatowe

Materiał Partnera Autor: EXCELLENT
03 wrz 2019 14:44

Umywalki nablatowe są eleganckie i bardzo stylowe. Wyróżnia je piękny, designerski wygląd. Doskonale sprawdzą się zarówno w łazience zaprojektowanej w nowoczesnym, jak i w bardziej klasycznym stylu.

Umywalka jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdej łazienki. Musi więc być praktyczna i wygodna, bo będziemy z niej korzystać codziennie. Warto też zwrócić uwagę na stronę estetyczną i wybrać model, który przyciągnie oko ciekawym wyglądem. Strefa umywalki to bowiem jedno z najbardziej eksponowanych miejsce w łazience. Nie dziwi więc fakt, że chcemy, aby prezentowała się elegancko i stylowo. A taki efekt bez wątpienia zapewnią umywalki nablatowe wyróżniające się niebanalnym designem i piękną formą. Nadadzą szyku łazience urządzonej zarówno w nowoczesnym, jak i w klasycznym stylu. Doskonale sprawdzą się także w małych wnętrzach oraz w przestronnych salonach kąpielowych.

Umywalki nablatowe dostępne są w wielu różnych formach. Do wyboru mamy okrągłe lub owalne misy, kwadratowe lub prostokątne modele oraz kolekcje podłogowe. Nie będzie również problemu ze znalezieniem umywalki o odpowiednim rozmiarze. Wybór jest dość spory.

Szukając umywalki nablatowej warto bliżej przyjrzeć się ofercie firmy . Wszystkie produkty dostępne w ofercie producenta łączy uniwersalny wzór, dyskretny, niebanalny design oraz dbałość o każdy szczegół.

UMYWALKI NABLATOWE JIMA

Jima z cienkim rantem to umywalka ceramiczna, która pięknie się prezentuje. Ma niezwykle ciekawą formę, która nada szyku łazienkowej przestrzeni. Zadbano tu o każdy szczegół. Umywalki z serii Jima pozwalają na montaż nablatowy. Producent sugeruje montaż w zestawieniu z bateriami umywalkowymi wysokimi oraz natynkowymi.

Dostępna jest w trzech rozmiarach: Jima 46 (465 x 375 mm), Jima 60 (615 x 415 mm) oraz Jima 82 (820 x 410 mm).

UMYWALKI NABLATOWE ORIDO

Subtelna i elegancka umywalka ceramiczna z cienkim rantem z serii Orido. Posiada otwór na baterię, duże pole odkładcze, nie posiada natomiast otworu przelewowego. Umywalki z tej serii pozwalają na montaż nablatowy oraz wiszący.

Dostępna jest w trzech rozmiarach: Orido 60 (605 x 470 x 135 mm), Orido 80 (805 x 470 x 135 mm) oraz Orido 110 (1100 x 465 x 140 mm)

UMYWALKI NABLATOWE RIMA

Umywalka ceramiczna Rima 42 z cienkim rantem o prostej, nowoczesnej formie. Posiada otwór przelewowy, otwór na baterię umywalkową oraz duże pole odkładcze. Umywalki z serii Rima pozwalają na montaż nablatowy. Polecane w zestawie z bateriami umywalkowymi niskimi.

Umywalka Rima zajęła pierwsze miejsce w rankingu "Dobry Produkt" magazynu Łazienka. Została doceniona przez klientów największych salonów łazienkowych w całej Polsce.

Dostępna jest w trzech rozmiarach: Rima 42 (420 x 420 mm), Rima 50 (500 x 420 mm) oraz Rima 60 (600 x 420 mm).

UMYWALKA RONITY 50S

Umywalkę ceramiczna Ronity 50S z cienkim rantem wyróżnia dyskretny, niebanalny wygląd. Posiada otwór na baterię umywalkową, duże pole odkładcze, nie posiada natomiast otworu przelewowego. Producent sugeruje montaż w zestawieniu z bateriami umywalkowymi niskimi.

Wymiary: 500 x 380 mm.

UMYWALKI NABLATOWE CORI 

Umywalka Cori z cienkim rantem sprawia, że łazienkowa przestrzeń będzie prezentowała się pięknie i z klasą. Producent proponuje montaż w zestawieniu z bateriami umywalkowymi wysokimi oraz natynkowymi.

Dostępna jest w trzech rozmiarach: Cori 38 (385 x 385 mm), Cori 51 (510 x 400 mm) oraz Cori 61 (610 x 345 mm).

UMYWALKA WPUSZCZANA W BLAT HASKO

Stylowa, subtelna umywalka ceramiczna Hasko. Posiada otwór przelewowy. Producent sugeruje montaż w zestawieniu z bateriami umywalkowymi wysokimi oraz natynkowymi.

Wymiary: 570 x 390 x 180 mm. 

Więcej na: 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także