Odkryj design z KFA Armatura. Targi 4 Design Days 2022 już za nami!

Odkryj design z KFA Armatura. Targi 4 Design Days 2022 już za nami!

Autor: KFA Armatura
14 lut 2022 09:21

Za nami kolejna edycja 4 Design Days w Katowicach. Tym razem w przestrzeniach MCK-u mogliśmy się spotkać „na żywo”. Nie zbrakło ciekawych spotkań i rozmów. Dla marki KFA Armatura tegoroczne targi to debiut w roli wystawcy. Debiut zdecydowanie udany!

– Marka KFA Armatura obecna była na targach 4 Design Days po raz pierwszy. Wierzymy, że nasza oferta baterii łazienkowych i kuchennych oraz grzejników i parawanów nawannowych trafi w gusta projektantów i użytkowników. W końcu oferujemy te produkty już od 100 lat więc znamy się na tym jak nikt inny! – mówi Monika Marcinowicz, opiekunka projektanta i architekta w KFA Armatura.

Niezwykłą przestrzeń wystawienniczą dla krakowskiej marki zaprojektowała Izabela Gemzała z Pracowni Prosty Plan. Warto zobaczyć, co powstało z połączenia 100-letniego doświadczenia KFA Armatura, innowatorskich pomysłów projektantki i pięknych, funkcjonalnych produktów.

– To, co w głównej mierze przyświecało przy tworzeniu stoiska KFA Armatura to hasło – Odkryj Design. Każdy obserwator, odsłaniając kolejne, zagadkowe boksy z produktami miał okazję przekonać się, że armatura nie jest wyłącznie niezbędnym dodatkiem, ale niejako „biżuterią łazienki”, dopełniającą jej całość i estetykę – opowiada Iza Gemzała

Największe zaskoczenie to budowa i forma ekspozycji – nie można było po prostu wejść na stoisko. Można było za to ją odkrywać. I to dosłownie, dzięki ruchomym elementom zabudowy! Mnóstwo inspiracji, zarówno łazienkowych jak i kuchennych przyciągało licznych odwiedzających i stało się zapewne najczęściej fotografowanym miejscem podczas wydarzenia.

Przedstawione na stoisku aranżacje pokazują, że produkty marki są niezwykle różnorodne i pasują do każdego wnętrza – bez względu na wybraną gamę kolorystyczną czy styl projektowanego pomieszczenia – objaśnia projektantka i dodaje, że całość stoiska ma również wyraz symboliczny i stanowi zaproszenie gości do… zabawy!

Warto wspomnieć, że KFA Armatura świętuje w tym roku swoje setne urodziny. I to właśnie dzięki ogromnemu doświadczeniu wdraża tak wiele nowoczesnych rozwiązań i produktów o najwyższej jakości. W portfolio firmy znajdują się innowacyjne produkty m.in. baterie filtrujące wodę czy ekologiczna armatura łazienkowa. Marka przeprowadza również szereg postępowych działań, takich jak wydanie raportu zrównoważonego rozwoju. Warto kliknąć i go przeczytać!

Rok jubileuszowy będzie także obfitował w liczne nowości. W ofercie KFA Armatura pojawi się m.in. linia złotych baterii łazienkowych Moza, a także kolekcja funkcjonalnych akcesoriów do łazienek w trzech kolorach. Poza tym mnóstwo kolejnych nietypowych działań ekologicznych i produktowych. W końcu 100 lat ma się tylko raz w życiu! Warto więc śledzić na bieżąco media społecznościowe KFA Armatura. Marka zaprasza również na swój profil na Pintereście, gdzie znaleźć można ciekawe rozwiązania aranżacyjne i inspiracje do mieszkania z wykorzystaniem asortymentu firmy.

– Co oferujemy naszym klientom? Komfortowe rozwiązania. Nasze baterie są piękne, ekologiczne, funkcjonalne. Grzejniki aluminiowe mają 20 lat gwarancji i wysoką efektywność. Zapewniamy serwis w ciągu 48 godzin. Targi to świetna okazja, aby pokazać nie tylko produkty, ale też poznać się osobiście. Budowanie relacji to dla nas kluczowa sprawa, bo nie ma biznesu bez dobrych, komfortowych relacji – podsumowuje Monika Marcinowicz.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także