PARTNER PORTALU
Piękne umywalki nablatowe - zobacz projekt słynnego designera z Brazylii!

Piękne umywalki nablatowe - zobacz projekt słynnego designera z Brazylii!

Autor: Justyna Łotowska
18 lut 2022 14:23

Organiczne linie i ponadczasowy design umywalek. Brazylijski architekt Ruy Ohtake wykorzystał elementy natury - krzywe fal, ciągle zmieniającą się linię horyzontu i najczystszą formę wzornictwa, jajko - jako inspirację do stworzenia wyjątkowej kolekcji umywalek.

Umywalki Ohtake z najnowszego katalogu Roca inspirowane są naturą, kształtem fal, ciągle zmieniającą się linią horyzontu. Zaprojektował je Ruy Ohtake - jeden z najbardziej rozpoznawalnych brazylijskich architektów, zarówno w swoim kraju, jak i w wymiarze międzynarodowym.

Pomysły Ruy'a Ohtake wyróżniają się skrajnymi rzeźbiarskimi formami i odważnym użyciem kolorów, dzięki czemu posiadają moc zaskakiwania - dokładnie tak jak nasze nowe umywalki Ohtake, które zostały docenione najwyższą nagrodą w prestiżowym międzynarodowym konkursie projektowym Red Dot Design Awards 2019.

Osiągnięcie tych niezwykle cienkich ścianek i smukłych linii jest możliwe dzięki zastosowaniu materiału Fineceramic, który jest o 40% lżejszy i o 30% mocniejszy od standardowej ceramiki.

Cena umywalki: od 549 do 724 zł. Producent: Roca

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także