PARTNER PORTALU
Produkty na zamówienie czyli łazienka spersonalizowana

Produkty na zamówienie czyli łazienka spersonalizowana

Autor: Urszula Tatur
04 wrz 2020 10:46

Indywidualne aranżacje wnętrz to trend, który będzie nabierał coraz większego znaczenia. Projektowanie nowoczesnej łazienki zatem będzie złożonym procesem, wymagającym połączenia różnych materiałów, specyficznych produktów i indywidualnych rozmiarów.

Indywidualnie przygotowana oferta może być zrealizowana na potrzeby klienta. Dlatego umywalki są dostępne w wielu wariantach jako: podblatowe, półblatowe, nablatowe lub z blatem. Blaty o dowolnej długości łączone są z umywalką w niewidoczny, bezspoinowy sposób. Niecki umywalki także są oferowane w różnych kształtach od prostokątnych, okrągłych po owalne o różnej głębokości. Mogą być montowane na ścianie, we wnęce, z uchwytem na ręcznik lub bez. Ponadto istnieje możliwość instalacji osłony ochronnej przed zachlapaniem w kilku wariantach: z jednej, dwóch lub trzech stron i nad blatem umywalki. Osłony są dostępne w różnej wysokości, a przedni panel może być wyposażony w uchwyt na ręcznik. Baterie i otwory przelewowe mogą być zaplanowane w różnych konfiguracjach. Umywalki wyposażone są w zintegrowany przelew.

Produkty są wykonane z materiału Solid Surface. To unikalny materiał wykonany ze specjalnej mieszanki minerałów połączonych z wysokiej jakości żywicą, o właściwościach idealnie sprawdzających się w codziennym użytkowaniu przestrzeni łazienkowej. To właśnie dzięki jego właściwościom możliwe jest stworzenie indywidualnych produktów na zamówienie.
Materiał jest wyjątkowo wytrzymały, ponieważ jest odporny na zarysowania, uderzenia i działanie środków chemicznych. Ponadto można go odnawiać, w przypadku mechanicznego uszkodzenia powierzchni umywalki zgłaszając uszkodzenie serwisantowi. Możliwość odnowienia powierzchni wydłuża trwałość produktu i pozwala dłużej cieszyć się jego żywotnością.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także