Prosta forma i funkcjonalność - kompletna seria baterii

Prosta forma i funkcjonalność - kompletna seria baterii

Autor: Urszula Tatur
10 cze 2020 08:58

Wykreowana przez szwajcarskiego designera Kurta Merki Jr. gama wzornicza C.1 odzwierciedla idealnie język wzornictwa firmy Duravit. Baterie zachwycają prostym, eleganckim designem.

Baterie umywalkowe

Baterie serii C.1 dostępne są w czterech rozmiarach (S, M, L i XL) , dzięki czemu będą one funkcjonalne zarówno przy małych umywalkach, jak i dużych meblowych, czy też umywalkach stawianych. Ergonomiczny uchwyt serii C1 umożliwia precyzyjne i wygodne użytkowanie.

Baterie natryskowe

Baterie natryskowe występują w wersji klasycznej natynkowej , jak i w rozwiązaniach podtynkowych. Ramię prysznicowe deszczownicy dostępne jest w trzech wariantach wzorniczych. Pozwala to na możliwość wyboru najbardziej optymalnej dla użytkownika wersji. Słuchawki natryskowe oraz głowice natrysku występują w różnych rozmiarach i wersjach wzorniczych - okrągłej oraz prostokątnej. Praktyczny przycisk w słuchawce pozwala na łatwą zmianę rodzaju strumienia wody. 

Baterie wannowe

Proponujemy rozwiązania ściennych baterii wannowych , jak również mieszacze podtynkowe. Ciekawą propozycją jest wersja baterii wannowej wolnostojącej , która stanowi rozwiązanie dla wanien wolnostojących. Rozwiązanie to będzie idealnym dopełnieniem strefy wannowej.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także