×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Stelaże podtynkowe: rozwiązanie do każdej łazienki

Stelaże podtynkowe: rozwiązanie do każdej łazienki

Autor: Katarzyna Masłowska
Dodano: 01 paź 2019 12:25
Zaktualizowano: 03 paź 2019 09:23

Kiedy decydujemy się na remont naszej łazienki stawiamy na rozwiązania praktyczne, estetyczne i nowoczesne. Jednym z nich będzie zastosowanie stelaża podtynkowego, który gwarantuje nowoczesny wygląd naszej łazienki oraz niezawodność przez lata.

Marka Cersanit proponuje obszerny wybór różnych modeli stelaży z myślą o wymagających konsumentach oraz niełatwych w aranżacji wnętrzach. Udogodnienia w stelażach Aqua są doceniane przez instalatorów – dzięki najnowocześniejszym technologiom stelaże montowane są łatwo, szybko i intuicyjnie.

Rozwiązania na lata

Stelaże podtynkowe to obowiązkowe rozwiązanie w łazienkach, w których właściciele cenią sobie praktyczne rozwiązania, wytrzymałość i nowoczesne technologie. Montaż stelaża może wydawać się trudny i wymagający wsparcia specjalisty, jednak zastosowanie najnowocześniejszych technologii sprawia, że montaż zmienia się w przyjemność!

Zobacz także: Nowoczesna łazienka. 30 kolekcji płytek ceramicznych

Aqua Seria 7 i 5 to ultracienki stelaż, przeznaczony do płytkiej zabudowy – głębokość to tylko 11 cm! Jego rama jest w całości galwanizowania warstwą cynku, co sprawia, że powierzchnia jest równa i pozbawiona zgrubień, eliminując miejsca narażone na korozję. Stelaż ten jest przeznaczony do instalowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności – a wyjątkowa trwałość jest potwierdzona aż 25-letnią gwarancją! Dodatkowo Seria 9, 7 i 5 posiada pneumatyczne uruchamianie spłukiwania – wyjątkowo ciche, lekkie i płynne.

Najprostszy montaż w historii

Stelaż Cersanit Aqua Seria 2 charakteryzuje się wąską ramą – tylko 41 cm szerokości! Dodatkowo został wyposażony w szereg funkcji ułatwiających jego montaż, m.in.: system mocowania do ściany Quick Fix umożliwiającym obrót w zakresie 360° oraz uchylną stopę uchwytu w zakresie +/-45°, który pozwala wykonać montaż w każdych warunkach, natomiast hamulec wewnątrz profilu ramy w obrotowej stopie 360° pozwoli zamontować stelaż na odpowiedniej wysokości przez jedną osobę.

Dodatkowym ułatwieniem dla instalatora w stelażach AQUA jest 3- stopniowa regulacja głębokości kolana odpływowego oraz możliwość podpięcia wody do zbiornika w 4 punktach, dzięki czemu niezależnie od możliwości naszej wodno-kanalizacyjnej instalacji, podłączymy do niej stelaż AQUA.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także