Strefa umywalki w łazience: jak ją modnie urządzić. 10 świetnych wnętrz

Strefa umywalki w łazience: jak ją modnie urządzić. 10 świetnych wnętrz

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 paź 2020 14:50

Co jest modne w łazienkach? Choć uniwersalna biel ciągle ma się dobrze, w aranżacjach coraz częściej pojawiają się wyraziste barwy, wśród których nie brakuje czerni. Uwagę przyciągają też efektowne dekory 3D. Wciąż na czasie są odniesienia do natury.

Umywalka nie musi być biała. Poszukiwacze oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych powinni rzucić okiem na propozycje w odcieniach brązu, szarości, a także czerni i złota. Interesująca barwa często staje się bazą, wokół której buduje się kompozycję, albo sposobem na przełamanie odchodzącego powoli w przeszłość, chłodnego minimalizmu. Tradycyjna ceramika również zastępowana jest innymi materiałami. Modne są umywalki kamienne czy kompozytowe – odporne na zniszczenia, a przy tym lżejsze i cieńsze.

Zagrać kolorem mamy okazję nie tylko w przypadku umywalki. Równie ciekawie prezentuje się armatura w innych, niż do tego przywykliśmy, barwach. Modne są zwłaszcza baterie w czarnym macie, ale często wybierane kolory to złoto, miedź czy mosiądz. 

W naszej galerii modnych pomysłów na umywalkę w łazience nie brakuje koloru! Może znajdziecie wśród nich koncept na swoją łazienkę? Zapraszamy!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także