×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole
Szukamy najlepszych produktów do łazienki! Weź udział w plebiscycie Dobry Design!

Szukamy najlepszych produktów do łazienki! Weź udział w plebiscycie Dobry Design!

Autor: Justyna Łotowska
27 lis 2021 12:24
Aktualizacja: 27 lis 2021 15:53

Produkujesz lub projektujesz wyposażenie łazienek? To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy kategorię "Wyposażenie łazienki" w naszym konkursie Dobry Design. Zgłoś swoje produkty online!

W naszym plebiscycie Dobry Design 2022 oddajemy przestrzeń także dla firm i twórców wyposażenia łazienkowego. Czego poszukujemy? Ciekawych wzorniczo i dobrze zaprojektowanych umywalek, wanien i innych elementów z ceramiki, armatury, kabin, brodzików, mebli łazienkowych oraz dekoracji i akcesoriów łazienkowych. Masz takie w swoim portfolio? Zgłoś swoje projekty już dziś!

Plebiscyt jest nową odsłoną organizowanego od kilkunastu lat konkursu Dobry Design. Przenosimy go na arenę 4 Design Days - nie istnieje lepsze miejsce do rozmowy i oceny wzornictwa, firm i ich produktów, innowacyjności, funkcjonalności i jakości.

Zmieniamy reguły i wpisujemy Dobry Design 2022 w integralny element wydarzenia 4 Design Days, które już na stałe zagościło w kalendarzu projektantów, designerów, architektów, producentów, dystrybutorów, biznesu związanego budownictwem, architekturą i wnętrzami. Co roku udział w 4 Design Days bierze 25 tys. osób związanych z tym światem, które są najlepszym audytorium dla konkursu o takim charakterze.

ZGŁOŚ NOMINACJĘ DO KONKURSU DOBRY DESIGN 2022, WYPEŁNIJ FORMULARZ

Organizatorem plebiscytu Dobry Design jest Grupa PTWP SA, organizator 4 DESIGN DAYS 2022 oraz wydawca m.in. portalu Dobrzemieszkaj.pl i PropertyDesign.pl. 

Wszystkie produkty wybierze Jury – najlepsi projektanci, architekci, przedstawiciele uczelni artystycznych i organizacji branżowych oraz eksperci od marketingu i e-commerce.

Udział w konkursie jest bezpłatny dla młodych twórców i firm, będących na rynku mniej niż 3 lata. Dla firmy z dłuższą historią obowiązuje opłata rejestracyjna w kwocie – 500 zł (dla jednego produktu).

Zasady konkursu Dobry Design 2022:

Dla kogo:

Konkurs jest skierowany do firm i twórców, którzy w DNA swoich biznesów mają wpisane dobry design, wysoką jakość oraz długowieczność produktu odzwierciedlającą troskę o zrównoważony rozwój w branży wyposażenia wnętrz. Udział w plebiscycie mogą zadeklarować zarówno młode firmy i twórcy (udział bezpłatny), jak i firmy z doświadczeniem, będą na rynku od wielu lat, kierujące się powyższymi zasadami (udział płatny - obowiązuje opłata rejestracyjna).

Co zyskasz:

 • Dołączysz do grona najlepszych produktów w Polsce, mających wpisane w swoje DNA dobry design, wysoką jakość oraz długowieczność produktu odzwierciedlającą troskę o zrównoważony rozwój w branży wyposażenia wnętrz.
 • Szansę na zdobycie unikalnego certyfikatu Dobry Design 2022, którym będziesz mógł oznaczyć swój produkt i posługiwać się nim w celach marketingowych (zestaw materiałów graficznych i multimedialnych).
 • Udział w konkursie to możliwość zaprezentowania produktu przed publicznością 4 Design Days 2022 – największej imprezy o architekturze, designie i nieruchomościach w Polsce oraz Jury konkursu – uznanymi architektami, designerami, przedstawicielami uczelni artystycznych i organizacji branżowych oraz ekspertami od marketingu i e-commerce.
 • Promocję na portalach PropertyDesign.pl i Dobrzemieszkaj.pl oraz w mediach społecznościowych.

Warunki udziału:

Udział w konkursie jest bezpłatny dla młodych twórców i firm, będących na rynku mniej niż 3 lata. Dla firmy z dłuższą historią obowiązuje opłata rejestracyjna w kwocie – 500 zł (dla jednego produktu). Zgłoszenia można dokonać w następujących kategoriach:

 • Meble (produkty wyróżniające się dobrym designem i troską o środowisko - meble tapicerowane i skrzyniowe oraz stoły i krzesła)
 • Meble biurowe (produkty wyróżniające się dobrym designem i troską o środowisko - meble do pracy w domu i w biurze)
 • Kuchnie (meble kuchenne,  które wytwarzane są z poszanowaniem środowiska i z myślą o dobrej jakości)
 • AGD kuchenne (duże AGD, zaprojektowane z myślą o ekologii i pięknym designie, takie jak zmywarki, lodówki, piekarniki, okapy czy płyty oraz małe AGD - czajniki i inne przydatne w kuchni urządzenia)
 • Wyposażenie łazienki (designerskie, ekologiczne i innowacyjne produkty do łazienki - ceramika, armatura, kabiny, brodziki, wanny, meble łazienkowe oraz dekoracje i akcesoria)
 • Tkaniny (ekologiczne, innowacyjne lub nawiązujące do tradycyjnego rzemiosła tekstylia do domu oraz do tapicerowania mebli)
 • Dekoracje (designerskie dodatki do wnętrz w duchu ekologii i poszanowania środowiska)
 • Oświetlenie (kolekcje opraw i inne rodzaje oświetlenia do wnętrz - salonów, sypialni, kuchni, łazienki, pokojów dziecięcych, miejsc pracy oraz oświetlenie zewnętrzne)
 • Podłogi i ściany (materiały wykończeniowe do podłóg, takie jak panele, deski, płytki ceramiczne, mikrocement, żywice epoksydowe i inne produkty oraz materiały na ściany - płytki, tapety i fototapety, farby, panele, lamele, beton i wszystko, czym można modnie i ekologicznie wykończyć ścianę we wnętrzu)
 • Drzwi i okna (innowacyjne systemy okienne i stolarka drzwiowa oraz rolety, żaluzje, markizy i inne produkty do okien)
 • Smart Home (elementy systemów domu inteligentnego)
 • Mała architektura (produkty do dekoracji i wyposażenia ogrodów, skwerów i przestrzeni miejskich)
 • Best Polish Design (najlepsze polskie projekty ostatniego roku)
 • Best Polish Designer (najlepszy polski projektant wzornictwa ostatniego roku)
 • Best Polish Designer under 30 (najlepszy polski designer młodego pokolenia)

Jak wybieramy:

Na zgłoszenia do konkursu w 15 kategoriach czekamy do 30 listopada 2021 roku.

Jury oraz Redakcja portali PropertyDesign.pl i Dobrzemieszkaj.pl dokonuje selekcji najciekawszych zgłoszeń, tworząc TOP 5 dla każdej kategorii.

Lista nominowanych w poszczególnych kategoriach konkursu zostanie opublikowana na portalu PropertyDesign.pl na początku grudnia 2021 roku.

Kolejny etap to prezentacje najlepszych rozwiązań w trakcie 4 Design Days 2022 i wybór zwycięzców. Nominowani zaprezentują się przed publicznością 4 Design Days 2022 – największej imprezie o architekturze, designie i nieruchomościach w Polsce oraz Jury konkursu – uznanymi architektami, designerami, przedstawicielami uczelni artystycznych i organizacji branżowych oraz ekspertami od marketingu i e-commercu.

Finał konkursu:

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także