PARTNER PORTALU
Tę łazienkę zaprojektował słynny Philip Starck. Możesz ją kupić w Polsce!

Tę łazienkę zaprojektował słynny Philip Starck. Możesz ją kupić w Polsce!

Autor: Justyna Łotowska
01 kwi 2021 11:22

White Tulip to pierwsza kompletna łazienka stworzona w całości przez Philippe Starcka dla marki Duravit. Niezwykła forma wszystkich elementów z serii nawiązuje do sylwetki kwitnącego tulipana. Podoba ci się taki pomysł? To nowość 2021, dostępna już w Polsce.

Dzięki zdolności łączenia się z szeroką gamą stylów, design serii White Tulip jest idealny do niemal każdego wnętrza - od miejskiego loftu po atmosferę wiejskiego domu. Uwagę zwraca przede wszystkim monolityczna konstrukcja wolnostojącej umywalki ceramicznej. Dopasowane miski toaletowe wiszące i stojące, bidety oraz pisuar uzupełniają ceramikę serii White Tulip. Toalety są wyposażone w nową technologię HygieneFlush, która optymalnie czyści całą wewnętrzną powierzchnię toalety. 

Meble White Tulip są dostępne w szerokości od 350 do 1300 mm. Meble i dopasowane półwysokie szafki z dwiema lub trzema szklanymi półkami są dostępne w pięciu wysokiej jakości kolorach w wysokim połysku lub satynowym matowym lakierze. Alternatywnie na fronty można wybrać wykończenie z litego drewna w postaci naturalnego dębu lub orzecha amerykańskiego.

Czytaj także: Philippe Starck. Niezwykły projektant wyposażenia i aranżacji łazienek

Dodatkowe praktyczne miejsce do przechowywania oferowane jest w połączeniu okrągłej umywalki meblowej z dopasowaną szafką podumywalkową, dostępną we wszystkich wykończeniach mebli White Tulip. Również kolor półek można dowolnie dobierać. Dodatkowym elementem wyposażenia jest stojąca chromowana konsola z drewnianymi półkami, do której dodatkowo można przymocować jeden lub dwa okrągłe wieszaki na ręczniki po bokach.

Lustra z serii White Tulip są dostępne w wersjach sterowanych za pomocą czujnika lub aplikacji. Szkło lustrzane ma ciekawy wygląd, który sprawia, że powierzchnia lustra wokół oświetlonego obszaru wydaje się niemal przezroczysta. 

Wanna wolnostojąca z bezszwową obudową akrylową odzwierciedla formę ceramiki. Wersja owalna dostępna jest w dwóch rozmiarach: 1800x800 mm, oraz 1600x900 mm do mniejszych pomieszczeń. Okrągła wanna o średnicy 140 cm zapewnia przestronne wnętrze.

White Tulip obejmuje również pierwszą serię baterii opracowaną przez Philippe Starcka dla Duravit. Elementem projektu jest uchwyt w kształcie tulipana, który odzwierciedla kształt umywalek i wanien.  Baterie umywalkowe są dostępne w różnych wysokościach S, M i XL. Zakres obejmuje również baterie bidetowe, prysznicowe i wannowe.

Inna kolekcja tego projektanta: Świetny pomysł do małej łazienki. Zaprojektował go sam Philippe Starck!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także