PARTNER PORTALU
The New Classic - pomysł na klasyczną łazienkę od Marcela Wandersa

The New Classic - pomysł na klasyczną łazienkę od Marcela Wandersa

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
23 kwi 2021 14:36

Słynny holenderski designer Marcel Wanders to prawdziwa gwiazda współczesnego designu. Jednym z jego najpiękniejszych projektów jest kolekcja wyposażenia łazienek, którą stworzył dla marki Laufen. W założeniu każdy detal tej kolekcji stanowi część perfekcyjnej całości, klasycznej, ale we współczesnym, nieco ekstrawaganckim stylu.

Rezultat współpracy Laufena z Marcelem Wandersem jest zaskakujący: subtelne, delikatne i kobiece linie, niczym kielich kwiatu świetnie się prezentują w kontraście z silnymi męskimi elementami. Dlatego dystyngowana seria The New Classic to niepowtarzalny koncept łazienkowy i z pewnością znakomity pomysł na współczesną łazienkę inspirowaną klasyką. Łączy luksus, ponadczasowość i dystyngowany charakter ceramiki z praktycznością i funkcjonalnością wyposażenia, tak potrzebną w każdej łazience. 

W serii The New Classic znajdziemy kilka rodzajów umywalek, miski wc podwieszane i stojące, miskę do kompaktu i bidet - podwieszany i stojący. Jest także piękna wanna wolnostojąca z materiału solid surface, szeroka oferta mebli łazienkowych, proste i ponadczasowe baterie oraz akcesoria.

Więcej o kolekcji na stronie LAUFEN

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także