PARTNER PORTALU
Umywalki nablatowe:  grafit czy biały mat?

Umywalki nablatowe: grafit czy biały mat?

Autor: Anna Usakiewicz
27 lis 2017 10:21

Monochromatyczne wnętrza nierozerwalnie kojarzą się z elegancją, ładem i harmonią. Nic więc dziwnego, że coraz więcej decyduje się na meble oraz dodatki w odcieniach bieli, czerni i szarości.

Umywalki nablatowe zaliczane są do grona najbardziej eleganckich modeli ceramiki łazienkowej. Prawdziwość tej opinii bezapelacyjnie potwierdzają dwie nowe propozycje marki Invena – stylowe, minimalistyczne umywalki Dokos grafit i biały mat. Ich designerska forma i wyrazista kolorystyka zachwycają tym mocniej, że idą w parze z najwyższą starannością wykonania oraz doskonałą jakością użytych materiałów.

Pomieszczeniem, w którym te stylowe barwy prezentują się szczególnie dobrze jest łazienka. Nie chodzi tu jednak tylko o kolor ścian, podłóg i tekstyliów, ale również o ceramikę i armaturę łazienkową. Firma Invena, wychodząc naprzeciw najnowszym trendom, wprowadziła do swojej oferty dwie wyjątkowe umywalki nablatowe. Produkty te są spójne pod względem kształtu, jednak w kwestii kolorystyki znajdują się na przeciwległych biegunach palety barw. Pierwsza z nich przykuwa spojrzenia głębokim odcieniem matowego grafitu, druga – olśniewa matową bielą. Jeżeli chodzi o formę to nowe umywalki marki Invena mają modny, okrągły kształt i wizualnie przypominają klasyczną misę o średnicy 40 centymetrów lub głęboką soczewkę. Dzięki temu niezwykle efektownie prezentują się na blacie i mogą stanowić prawdziwą ozdobę każdej łazienki.

Czerń kontra biel

Umywalki nablatowe Dokos grafit i biały mat to propozycja dla wszystkich, którzy szukają rozwiązań łączących klasyczną elegancję z wysoką funkcjonalnością. Nowe produkty marki Invena doskonale będą się prezentować w łazienkach utrzymanych w stylu nowoczesnym, gdzie króluje minimalizm i estetyczny ład. Każdy z wariantów kolorystycznych można z powodzeniem zamontować we wnętrzach utrzymanych w takiej samej palecie barw lub wręcz przeciwnie – skontrastować je z pozostałymi elementami wyposażenia.

Ciekawym zabiegiem, polecanym szczególnie do dużych łazienek, jest ustawienie na jednym blacie dwóch różnych umywalek: osobnej dla pani i pana domu. Na koniec warto dodać, że pełnię uroku oraz klasy zarówno białej, jak i grafitowej umywalki, najwyraźniej widać po zestawieniu ich z odpowiednio dobraną armaturą. Najlepszy i najbardziej harmonijny efekt wizualny można osiągnąć, łącząc nowe produkty marki Invena ze smukłymi bateriami z linii Dokos, utrzymanymi w takiej samej kolorystyce. Atutem tej serii jest też kompletność – znajdziemy w niej pozostałe rodzaje armatury łazienkowej, zarówno w klasycznej, chromowanej wersji jak i w połączeniu chromu z bielą lub grafitem. Dzięki wykorzystaniu produktów z jednej linii z łatwością stworzymy spójna aranżację łazienki.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także