PARTNER PORTALU
Wanna i umywalka. Piękna kolekcja do każdej łazienki!

Wanna i umywalka. Piękna kolekcja do każdej łazienki!

Autor: Ewa Kozioł
17 marz 2021 13:46

Jaką wannę wybrać do łazienki? Która umywalka będzie najlepsza? Zobaczcie piękne wanny i umywalki z kolekcji Senja. Są także bardzo wygodne i funkcjonale. 


Kształt wanny z kolekcji Senja inspirowany jest grotem strzały z charakterystycznie zarysowanymi łukami. Wizualnie intrygujący, a funkcjonalnie pozwalający naturalnie i wygodnie ułożyć ciało podczas relaksującej kąpieli. Dzięki jej dużym rozmiarom i odpowiedniej ergonomii nawet we dwoje. Wanna świetnie prezentuje się w wersji wolnostojącej, stając się idealnym centrum domowego SPA. Można ją jednak również ustawić przy ścianie, wyposażając w klasyczną baterię ścienną.

Umywalka Senja o lekko owalnej, podłużnej misie nie jest głęboka, lecz dość przestronna. Tym samym zapewnia duży komfort podczas codziennej pielęgnacji rąk i twarzy. Jest ona dostępna w wersji nablatowej.

Dzięki estetycznym korkom wykonanym z tego samego materiału zarówno umywalka, jak i wanna są jednolite kolorystycznie i spójne w formie. W warstwie funkcjonalnej jest to cenny atut, pozwalający zupełnie swobodnie dopasować do nich stylistykę i kolor baterii.

Nieocenioną zaletą kolekcji jest sam zastosowany materiał. To kamienny kompozyt Aquastone® wykonany w dwóch trzecich z naturalnych skał dolomitowych. Kamień oddaje swoje walory w formach i kształtach dopasowanych do naszych potrzeb. 

Kolekcja Senja dostępna jest w ofercie marki Fjordd. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także