PARTNER PORTALU
Wanna wolnostojąca do małej łazienki. Ta nowa kolekcja się sprawdzi!

Wanna wolnostojąca do małej łazienki. Ta nowa kolekcja się sprawdzi!

Autor: Justyna Łotowska
26 lip 2021 16:09

Niewielka łazienka, posiada ją większość z nas. Znamy zatem dobrze jej ograniczenia, które każą porzucić marzenie o komforcie na miarę domowego SPA. Nic jednak bardziej mylnego. Mając odpowiednie wyposażenie, również tutaj możemy stworzyć strefę relaksu. Zobacz kolekcję Bolstad polskiej marki Fjordd!

Wracamy do domu po intensywnym dniu. Czas ciągle nas gonił. Marzymy o kojącej zmysły i ciało kąpieli. Nie o szybkim prysznicu, ale o dłuższych chwilach w wannie. Może z kieliszkiem wina? Może z ulubioną muzyką w tle? Teraz relaksem niczym w SPA możemy się cieszyć nawet w standardowych, czyli niewielkich zazwyczaj łazienkach. To właśnie z myślą o podniesieniu ich komfortu powstała kolekcja Bolstad marki Fjordd. Wolnostojąca wanna i pasująca do niej umywalka nablatowa. Nowoczesne, ale nawiązujące łagodnymi liniami do klasycznych form sprzed wieku.

Przyzwyczailiśmy się, że wanna w małej łazience musi być dostawiona do ściany lub wciśnięta w kąt. Że spełnia tam jedynie swoją funkcjonalną rolę, a design siłą rzeczy schodzi na dalszy plan. Wolnostojąca wanna Bolstad zrywa z tym stereotypem. Jej ciekawa forma przyciąga wzrok i dlatego będzie odgrywać główną rolę w aranżacji. Model można zamontować wzdłuż ściany. A jeżeli dysponujemy miejscem, świetnie prezentować się będzie odsunięta od niej lub w pobliżu narożnika.

Wanna ma 150 cm długości. To zupełnie wystarcza, by zażyć w niej relaksującej kąpieli. Szczególnie że jej oparcie jest lekko podwyższone i ergonomicznie wyprofilowane. Ta wanna wprost zaprasza do tego, by spędzić w niej dłuższy czas. Wygodnie, z lekko ugiętymi nogami, w najlepszej dla ludzkiego ciała pozycji.

Wannę wykonano z materiału Aquastone. Woda w nim wolniej stygnie, więc nie musimy jej ciągle dolewać. Ten kamienny kompozyt jest też aksamitny i ciepły w dotyku, zaś składnik hydrofobowy powoduje, że łatwiej czyści się powierzchnię. Dopełniająca linię umywalka nablatowa też jest przemyślana. Krawędź misy jest lekko wklęsła, a boki nieco uniesione. Dzięki temu woda mniej się rozpryskuje podczas codziennego mycia rąk czy pielęgnacji twarzy. I tak jak we wszystkich urządzeniach marki Fjordd, tu maskownice odpływu również są z Aquastone. To daje pełną swobodę stylu i koloru baterii. Z uniwersalnym designem możemy pokusić się o formę ultranowoczesną albo bardziej kunsztowną, w duchu retro. Obie będą strzałem w dziesiątkę!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także