PARTNER PORTALU
Z tą kolekcją urządzisz całą łazienkę! Nowy pomysł nawet na mały metraż

Z tą kolekcją urządzisz całą łazienkę! Nowy pomysł nawet na mały metraż

Autor: Justyna Łotowska
24 marz 2021 20:58

D-Neo to nowość marki Duravit, która właśnie została zaprezentowana na targach ISH Online. To pierwsza seria łazienkowa belgijskiego projektanta Bertranda Lejoly'ego. Elementy serii D-Neo pasują do wszystkich łazienek, o dowolnej wielkości i układzie.

Wszechstronność D-Neo przejawia się w gamie dostępnych umywalek: od umywalek meblowych i wariantów do wbudowania po małe umywalki do rąk i umywalki nablatowe. Wyraziste ranty umywalek to ich cecha charakterystyczna. Asymetryczne rozwiązania w połączeniu z dopasowanymi szafkami podumywalkowymi przyciągają wzrok dzięki praktycznej przestrzeni do przechowywania. Umywalki nablatowe są dostępne w wariantach owalnych lub okrągłych.

Wszystkie toalety są wyposażone w technologię Duravit Rimless, można je zamówić z antybakteryjnym szkliwem ceramicznym HygieneGlaze i zapewniają doskonałe

Wolnostojąca wanna do małej łazienki

W nowej kolekcji pięknie się prezentuje także wolnostojąca wanna DuraSolid® o eleganckim wyglądzie i stylu przypominającym owalne umywalki stawiane. Przy długości zaledwie 1600 mm zmieści się również w mniejszych łazienkach. Wanny do zabudowy z akrylu sanitarnego z jednym skośnym oparciem są dostępne w pięciu rozmiarach od 1500 x 750 do 1800 x 800 mm. Wersję 1800 x 800 mm można zamówić również z dwoma oparciami. Ponadto wanny do zabudowy są dostępne w wersji z hydromasażem, który zapewnia wyjątkowy komfort. Sześć płaskich dysz wodno-powietrznych rozmieszczonych w ścianach bocznych zapewnia przyjemny efekt masażu.

Uzupełnieniem łazienki są też meble, dostępne w szerokościach od 410 do 1400 mm i w licznych możliwościach aranżacyjnych. Trzy nowe dekory imitujące drewno uzupełniają wybór wykończeń mebli D-Neo, co daje w sumie 13 opcji kolorystycznych. Lustra i szafki lustrzane są dostępne w wersji prostokątnej z oświetleniem krawędziowym LED u góry, gwarantującym optymalne oświetlenie strefy mycia.

W kolekcji znalazły się też geometryczne baterie. Charakterystycznie wąski, pionowo ustawiony uchwyt jest standardem w całej gamie. Po raz pierwszy dostępne są również baterie umywalkowe z funkcją FreshStart: zimna woda płynie w centralnej pozycji. Ciepłą wodę dodaje się tylko wtedy, gdy użytkownik celowo przesuwa uchwyt w lewo, ograniczając energochłonną produkcję ciepłej wody do sytuacji, w których jest ona rzeczywiście potrzebna.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także