PARTNER PORTALU
Złote baterie w łazience. Modne i eleganckie!

Złote baterie w łazience. Modne i eleganckie!

Autor: Ewa Kozioł
01 wrz 2022 16:20

Baterie w kolorze złota to dobry wybór do łazienek urządzonych w różnym stylu. Wyglądają piękne i pasują praktycznie do wszystkich materiałów. Trzy galwaniczne złote wykończenia Dornbracht wprowadzą elegancję i blask do każdej łazienki. 

Dzięki wykończeniom w kolorze złota i szczotkowanego złota, szczotkowanego mosiądzu i mosiądzu, a także szczotkowanego champagne i champagne, producent Dornbracht po raz kolejny demonstruje swój talent do aktualnych trendów w aranżacji wnętrz i do autentycznych, wyselekcjonowanych materiałów. Ostatnia warstwa tych wykończeń zawiera od 22 do 23,9 karatowego złota. W połączeniu z firmowymi seriami zaprojektowanymi przez Sieger Design – takimi jak Cyo, Tara, Meta, Mem czy Vaia – tworzą ciepłą, przytulną atmosferę. Ponadczasowo eleganckie, pasują do szerokiej gamy architektury łazienkowej: na przykład wykończenie Gold ma najcenniejsze złocenie w ostatniej warstwie wykończeniowej i zachwyca niezwykłym blaskiem. Z kolei Mosiądz okazuje się znacznie cieplejszy i harmonijnie wpisuje się w różne światy stylistyczne. Champagne jest powściągliwy i lekki i stanowi subtelny akcent w każdej łazience o białym odcieniu.

Przekonujący estetyczny wygląd i jakość matowych czy błyszczących wykończeń z metali szlachetnych są wynikiem wysoce wyspecjalizowanych procesów obróbki. Podczas ich opracowywania Dornbracht celowo kładzie nacisk na wyrazisty efekt, a nie na wydajność procesu. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także