PARTNER PORTALU
Łazienka dla rodziny – zobacz pomysły z polskich domów

Łazienka dla rodziny – zobacz pomysły z polskich domów

Autor: Anna Usakiewicz
24 lut 2015 13:15

Łazienka dla rodziny, poza tym że praktyczna na co dzień powinna też być przytulna. Urządzając pamiętajmy o wygodzie wszystkich domowników i aranżacji, które będzie modna przez lata.

Łazienka dla rodziny to pomieszczenie, które łączy różne funkcje. Jeżeli wystarczy miejsca planujemy w niej i wannę i prysznic, czasem też musi się znaleźć miejsce na pralkę. Tutaj wykonujemy pośpieszną poranną toaletę, ale też odpoczywamy po długim dniu w wannie pełnej gorącej wody. Tutaj kąpiemy dzieci i bierzemy szybki prysznic. Łazienka dla rodziny powinna więc uwzględniać potrzeby wszystkich domowników. Urządzając pamiętajmy o tym, że niektórzy wolą kąpiel w wannie, inni pod prysznicem. 

Aranżacja łazienki dla całej rodziny powinna też łączyć gusta domowników. Zwykle rozwiązaniem kompromisowym są neutralne beże i uniwersalna biel. Takie kolory do łazienek wybieramy najchętniej. Ale w łazience dla rodziny nie powinno też zabraknąć elementów wprowadzających do wnętrza nieco energii czyli kolorów: barwnych dodatków, kolorowej mozaiki. 

Łazienka, z której korzysta rodzina powinna też być wnętrzem przytulnym. Wrażenie ciepła zapewni drewno. Możemy wybrać zarówno naturalny fornir: do wykonania mebli i elementów obudowy, ale także praktyczne płytki ceramiczne o wzorze imitującym naturalne drewno. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także