PARTNER PORTALU
Urządzamy łazienkę: zobacz dodatki w kolorze pudowego różu

Urządzamy łazienkę: zobacz dodatki w kolorze pudowego różu

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
03 sie 2020 11:55

Dodatki w kolorze spokojnego, pudrowego różu to doskonały wybór do łazienki. Dzięki nim wnętrze zyska nowy charakter niewielkim kosztem.

Teoretycznie najmocniejszym akcentem kobiecej łazienki powinny być różowe kafelki. W praktyce lepiej sprawdzi się neutralna biel. Róż jest na tyle niestandardowy, że później trudno będzie dobrać do niego dodatki. Tymczasem białą łazienkę można urządzić różowymi dodatkami, tworząc subtelne, relaksujące wnętrze. Jeśli jednak koncepcja się zmieni, wystarczy wymienić mydelniczkę czy dywanik – nie trzeba zrywać kafelków. To szczególnie istotne z punktu widzenia osób, które wynajmują mieszkanie. Możecie wprowadzić do niego wymarzony styl za pomocą prostych, wymiennych akcesoriów.

Szukasz różowych akcesoriów łazienkowych? Lepiej stawiaj na delikatne odcienie różu. Intensywne szybko się znudzą. Poza tym nie masz pewności, jak będą wyglądały w sztucznym, łazienkowym oświetleniu. Odrobinę intensywnego koloru zapewni również niewielki dywanik. Warto poszukać takiego, który będzie pasował do ścian i podłogi w naszej łazience.

Podobnie jak ściany, w różowej łazience w kobiecym stylu meble powinny być uniwersalne. Takie będą na pewno szafki w białym kolorze zarówno w opcji lakierowanej, jak i matowej. Fajnie zaprezentują się również z dodatkiem drewna oraz z modele z przeszkleniami.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także