PARTNER PORTALU
4 Design Days: zobacz co się działo w Dni Otwarte

4 Design Days: zobacz co się działo w Dni Otwarte

Autor: Redakcja
19 lut 2018 09:44

Za nami Dni Otwarte 4 Design Days. 17 i 18 lutego Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz katowicki Spodek tętniły życiem!

Tomasz Pągowski i Marcin Szczelina poprowadzili nas przez sukcesy polskich architektów za granicą, Omenaa Mensah opowiadała o tym, jak mieszkają gwiazdy, Zbigniew Urbański wziął na warsztat smart dom, a Jimi Ogden podpowiadał, jak przywracać życie starym przedmiotom.

Eksperci Akademii Dobrze Mieszkaj - akcji edukacyjnej organizowanej przez magazyn Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl doradzali, jak funkcjonalnie zaaranżować małe kuchnie, łazienki i pokoje. Na stoisku Dobrze Mieszkaj ustawiały się prawdziwe kolejki do darmowych porady architektów. Mali architekci tworzyli rysunki swoich wymarzonych domów.

Z kolei z okazji 100. wydania magazynu Świat Łazienek i Kuchni, rozmawialiśmy o tym, jak na przestrzeni wielu lat zmieniał się sposób urządzania tych wnętrz oraz, które produkty i trendy okazały się przełomowe dla ich obecnego kształtu.

W Spodku otworzyliśmy też interaktywną, światowej sławy wystawę "Let's talk about garbage". Na odwiedzających czekało ponad 300 wystawców mebli i produktów do aranżacji wnętrz, targi SILESIA BAZAAR, warsztaty, a nawet pokazy kulinarne! Zobaczcie co się działo - polecamy naszą fotorelację!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także