PARTNER PORTALU
4DD: Dobrze Mieszkaj nagrodziło małych artystów

4DD: Dobrze Mieszkaj nagrodziło małych artystów

Autor: Redakcja
27 lut 2018 09:27

Na stoisku Dobrze Mieszkaj w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days, w strefie dla małych artystów i przyszłych architektów odbył się konkurs na najładniejsze rysunki wymarzonego domu.

W specjalnie zaaranżowanym kąciku plastycznym zaprosiliśmy dzieci do twórczej i nieskrępowanej zabawy. Najmłodsi mogli tu tworzyć rysunki wymarzonego domu - najlepsze z nich prezentujemy w naszej galerii. Nagrodzone prace opublikujemy również w kolejnym numerze magazynu Dobrze Mieszkaj. 

Przez dwa dni dzieci z zapałem tworzyły projekty  swoich wymarzonych domów. W efekcie powstało kilkadziesiąt interesujących prac konkursowych. Każdy z małych uczestników otrzymał upominki. Dodatkowo, najlepsze prace, wyłonione przez jury złożone z redaktorów i dziennikarzy Dobrze Mieszkaj, zostały nagrodzone. Wybór nie był łatwy, bo dzieci wykazały się ogromna kreatywnością. Większość zaprojektowała bryłę domu, ale zdarzały się też próby rysowania pięknych wnętrz. 

Zobacz film z całego wydarzenia 4 Designa Days

Zwycięzcy otrzymują m.in. fantastyczne dekoracje Hot Heart zaprojektowane przez Oskara Ziętę. Wystarczy umieścić je w piekarniku rozgrzanym do temp. 200ºC, aby otrzymać trójwymiarową dekorację! W ten sposób każdy mały artysta (przy pomocy osoby dorosłej oczywiście) będzie mógł we własnym domu poznać z bliska unikalną technikę, jakiej do tworzenia swoich projektów używa jeden z najsłynniejszych polskich designerów! A zadatki 

A oto lista zwycięzców (w kolejności alfabetycznej):

  • Mieszko Dirycz
  • Hania Kozłowska
  • Alicja Plewka
  • Hania Sarnek
  • Agata Steć
  • Maja Zamłynny-Kowalska 

W strefie dziecka na stoisku Dobrze Mieszkaj maluchy odkrywały też radość z kolorowania, dzięki wyjątkowym kolorowankom od marki Flügger wykonanym z dziecięcych tapet Little World!

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i dobrą zabawę!

Partner konkursu: 

Flugger.jpg
Flugger.jpg

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także