Aranżacja łazienki na karnawał: eleganckie kolekcje płytek

Aranżacja łazienki na karnawał: eleganckie kolekcje płytek

Autor: Anna Sołomiewicz
18 sty 2017 13:07

Karnawał to czas radości, muzyki i prawdziwie gorącej atmosfery. Zimowe dni przenika duch zabawy, który wprowadza nas w iście szampański nastrój. Teraz jego szczyptę możemy dodać także do swojej łazienki.

Pomogą nam w tym m.in. błyszczące płytki, dekory i listwy ścienne, które mieniąc się w świetle przypomną o okresie pełnym zabaw. Taki efekt uzyskamy m.in. dzięki dwóm kolekcjom płytek ceramicznych od Grupy Tubądzin – Abisso oraz Larda.

Płytki z tych kolekcji pozwolą nam nie tylko poczuć czas bali i licznych spotkań towarzyskich, ale i dodać łazience odrobinę szyku i elegancji. Błyszczące płytki, zawierające elementy w kolorze srebrnym jak i złotym, przypomną nam kreacje ze świecącymi elementami i zabawę do białego rana.

Kolekcja Abisso to połączenie mlecznej bieli z odcieniami błyszczącej platyny, granatem oraz pastelową szarością. Interesującym uzupełnieniem gładkich płytek ceramicznych Essent White są: dekor ścienny Abisso White 2, który przepleciony jest subtelnymi liniami w srebrnym kolorze oraz mozaikowa listwa ścienna Abisso. Posiada ona drobne wypukłości, a składa się z wąskich prostokątów w odcieniach platyny, złota oraz czerni. Elementy tej kolekcji świetnie odbiją w pomieszczeniu nie tylko światło dzienne, ale również to sztuczne.

Szykowną kolekcją firmy Tubądzin jest także Larda. Wszystko za sprawą płytek ściennych Larda White oraz Larda Black, bogato zdobionego dekoru ściennego oraz dwóch rodzajów mozaik. Biała płytka ścienna z beżowym wzorem przypomina marmur, natomiast czarna wzbogacona została fakturą w kolorze rdzawo-złotym.

Dekor ścienny to biały graficzny wzór w stylu barokowym, który przywodzi na myśl pałacowe wnętrza. Dobrze komponuje się on z listwą ścienną Larda White, która składa się z trzech subtelnych srebrnych pasów. W strefie mokrej, a więc pod prysznicem, czy nad umywalką idealnie sprawdzą się mozaiki ścienne: Larda 1 oraz Larda 2. Złożone z małych rombów połączone są błyszczącymi elementami w kolorach szarym oraz czarnym.

Kolekcje Abisso oraz Larda od Grupy Tubądzin z powodzeniem pozwolą wprowadzić karnawałową atmosferę do naszego wnętrza. Platyna, złoto i srebro, a także elegancka czerń oraz biel to kwintesencja szyku, nawiązującego do szampańskich nocy, gustownych strojów oraz wspaniałych zabaw.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także