PARTNER PORTALU
Beżowa łazienka – wybierz płytki albo kamień

Beżowa łazienka – wybierz płytki albo kamień

Autor: Anna Usakiewicz
11 gru 2014 13:34

Beżowa łazienka to wnętrze jasne i pogodne. Chętnie urządzamy łazienki w beżach, tym bardziej, że niezależnie od tego, czy wybierzemy płytki czy kamień ich wnętrza są zawsze eleganckie i modne.

O stylu, wyglądzie i charakterze wnętrze w największym stopniu odpowiadają okładziny. To baza aranżacji, dzięki której wykończymy łazienkę zgodnie z założeniami.

Niezmiennie od lat bardzo chętnie urządzamy łazienki w beżach. Lubimy je wszyscy. Beż to kolor jasny, pogodny, a jednocześnie elegancki i ponadczasowy. W zależności od budżetu jakim dysponujemy możemy wybrać do wykonania okładzin ścian i podłóg naturalny kamień lub praktyczną alternatywę jaką są płytki ceramiczne. Oba materiały dostępne są w niezwykle szerokiej gamie odcieni beżu. Także wzór kamienia naturalnego możemy odtworzyć wybierają płytki a la kamień.

Beżowe okładziny z płytek lub kamienia świetnie prezentują się w zestawieniu z kontrastowym brązem. Beżowe tło w postaci okładzin ścian i podłóg dobrze eksponuje fornirowane, ciemne meble, drewniane blaty, półki. Zarówno płytki jak i kamień dobrze jest urozmaicić dodatkiem w  postaci mozaiki. Kostki w równych odcieniach beżu, a także beżu brązu, między którymi często przeplatają się też kostki w kolorze złota będą świetnym uzupełnieniem aranżacji beżowej łazienki. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także