×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Czarno-biała łazienka: 12 zdjęć z polskich domów

Czarno-biała łazienka: 12 zdjęć z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
Dodano: 03 kwi 2018 09:04
Zaktualizowano: 03 kwi 2018 09:36

Duet czerni i bieli to chyba najbardziej elegancka kombinacja kolorystyczna. Zobaczcie zdjęcia łazienek urządzonych właśnie w takich tonacjach.

Niektóre kolory wyglądają znacznie lepiej razem niż w pojedynkę. Najlepszym tego przykładem jest duet black&white, w którym biel rozświetla czerń, a czerń dodaje bieli pazura i sprawia, że staje się mniej sterylna.

Duet czerni i bieli w aranżacji wnętrz to sprawdzony sposób na elegancki i ponadczasowy wystrój. Jeżeli zatem marzy nam się łazienka, która będzie robiła wrażenie na gościach, a jednocześnie oprze się zmieniającym trendom i modzie, warto postawić własnie na wariant czarno-biały. 

Czarno-białą łazienkę możemy urządzić w różnych proporcjach barw. W mniejszym wnętrzu zdecydujmy się na biel przełamaną czernią, posiadając większą łazienkę lub więcej pewności siebie co do znajomości różnych sztuczek optycznych, możemy pozwolić sobie na aranżację z dominacją czerni. 

Czarno-biała łazienka świetnie wygląda urządzona w różnych stylach - duet bieli i czerni pasuje do wszystkiego! Możemy ją urządzić w stylu klasycznym, glamour, a także minimalistycznym nowoczesnym. 

Zobacz także >> Czarno-biała łazienka - te kolekcje płytek będą idealne!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także