×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Czarno-biała, nowoczesna łazienka: zobacz gotowy projekt

Czarno-biała, nowoczesna łazienka: zobacz gotowy projekt

Autor: Anna Sołomiewicz
23 sie 2016 11:34

Czarno-biała łazienka została urządzona w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, a aranżację ożywia urokliwa fototapeta na ścianie.

Małżeństwo z trójką dzieci w wieku szkolnym odziedziczyło dom po swoich rodzicach. Urządzenie starego budynku i dopasowanie go do potrzeb czteroosobowej rodziny powierzono arch. Marcie Pali-Szczerbak z pracowni Minimoo. Na parterze dużego, 330-metrowego budynku urządzono pokoje najmłodszych domowników wraz z dedykowaną im wspólną łazienką. 

Łazienka na parterze ma nowoczesny charakter i wpisuje się w minimalistyczny klimat panujący w całym domu. Wyposażenie łazienki, w tym meble, ceramika sanitarna oraz baterie mają proste, geometryczne formy. Brak tutaj również licznych dekoracji, a ich rolę przejmuje grzejnik łazienkowy w antracytowym kolorze, który pięknie wyeksponowano na tle pięknych, jasnych, kamiennych ścian oraz urokliwa fototapeta zdobiąca ścianę nad wanną.

Czarno-biała fotografia przedstawiająca dwie zebry jest bez wątpienia głównym punktem aranżacji łazienki - przyciąga wzrok i ożywia nieco chłodne, minimalistyczne wnętrze, wpisując się jednocześnie w panującą w nim kolorystykę. 

Projekt: arch. Marta Pala-Szczerbak, Minimoo. Partner wykonawczy: Dekorian

Zdjęcia: Piotr Lipiecki

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także