Designerskie umywalki w nowej odsłonie

Designerskie umywalki w nowej odsłonie

Autor: Urszula Tatur
03 sie 2020 14:50

Designerskie umywalki podkreślą wygląd łazienki. W zestawie z szafką zapewnią dodatkowe miejsce do przechowywania.

Dwie nowe wersje aranżacji przestrzeni mycia to kontynuację idei eleganckich, wyrazistych kolekcji. Pierwszy wariant jest dostępny z ceramiczną, błyszczącą białą krawędzią zewnętrzną w połączeniu z szafką podumywalkową lub metalową konsolą w chromie. Drugi ma teraz nową, zaokrągloną krawędź zewnętrzną w tym samym kolorze co szafka pod umywalkę lub pasującą do metalowej konsoli w kolorze Czarny mat.

W każdym przypadku mamy do czynienia z umywalkami z wąską, typową płaską krawędzią i harmonijnie zintegrowaną półką na baterię. Umywalki są dostępne w trzech szerokościach (575, 775 i 975 mm). Biała akrylowa osłona ukrywa armaturę pod umywalką, gwarantując idealną estetykę.

Metalowe konsole o regulowanej wysokości ze zintegrowanym wieszakiem na ręczniki są dostępne opcjonalnie z półką lub wbudowaną szufladą. Kolejną opcją jest siedzisko (szerokość 625 mm) ze zintegrowaną szufladą, którą można dodać jako praktyczne przedłużenie konsoli po lewej lub prawej stronie.

Wiszące szafki podumywalkowe z dwiema szufladami oferują dodatkowe miejsce do przechowywania. Są one dostępne w jedenastu wykończeniach powierzchni, można wybierać między luksusowym drewnem lub matowymi powierzchniami w jasnych lub ciemnych odcieniach. Wersja Grafit super mat jest również wyposażona w powłokę chroniącą przed odciskami palców. Opcjonalnie dostępny jest również wysokiej klasy organizer wewnętrzny w kolorze Klonu lub Orzecha.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także