PARTNER PORTALU
Elegancka, ale i praktyczna – zobacz łazienkę z czerwonym sufitem

Elegancka, ale i praktyczna – zobacz łazienkę z czerwonym sufitem

Autor: Anna Usakiewicz
22 sie 2014 08:19

Dużo miejsca na kosmetyki i akcesoria oraz możliwość wyboru kąpieli w wannie albo pod natryskiem zapewniają wygodę i umożliwiają swobodne korzystanie z łazienki właścicielce oraz jej gościom.

Na tle białej mozaiki czerwień w łazience wygląda równie intrygująco co czerwona szminka na ustach. To kolor, który nigdy nie wyjdzie z mody. Uniwersalny charakter wnętrza, zarówno pod względem funkcji, jak i stylu, to gwarancja, że w tej łazience każdy będzie czuł się dobrze. 

Kilmatyczna mozaika

Klimat wnętrza, który tworzą głównie zastosowane materiały i kolory, można odczytać jako domowy z jednej, i nieco hotelowy z drugiej strony. Dzięki temu dobrze czuje się tu zarówno właścicielka, jak i zjeżdżający na weekendy goście. Atmosferę relaksu, spokoju i oczyszczenia gwarantuje m.in. biała mozaika ceramiczna wykorzystana na powierzchni ścian, a nawet sufitu(!). Drobne, szkliwione kostki są nie tylko eleganckie, ale mają także „działanie odświeżające” – taki właśnie wygląd nadają łazience.

Czerwony sufit

Mozaika buduje to pomieszczenie: nie tylko duże płaszczyzny lecz także wnęki oraz liczne półki zostały wykończone tym samym materiałem. Mozaika doskonale spisała się na wszelkich załamaniach płaszczyzn oraz niewielkich powierzchniach, jak np. krawędzie półek. Czerwony kolor nie pojawił się tu przypadkowo, ale został konsekwentnie wprowadzony z sąsiedniej części mieszkania. Farbą w odcieniu intensywnej czerwieni pomalowano fragmenty ściany (tuż przy wejściu) oraz wnękę w suficie, dzięki której udało się uzyskać efekt zróżnicowania powierzchni oraz podwyższenia pomieszczenia.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także