PARTNER PORTALU
Jasna łazienka: piękne wnętrze przy sypialni

Jasna łazienka: piękne wnętrze przy sypialni

Autor: Anna Sołomiewicz
19 lip 2016 09:41

W tej łazience dominują miękkie linie i piękne detale. Wolno stojąca wanna i telewizor na ścianie wprowadzają element luksusu, a stonowane kolory zachęcają do relaksu.

W tym domu jednorodzinnym znajdują się trzy łazienki. Jedną z nich państwo domu postanowili urządzić obok sypialni. Marzył im się pokój kąpielowy: z wolno stojącą wanną, przytulny, jasny. Taki, w którym na co dzień można się poczuć luksusowo.

W realizacji marzeń pomógł arch. Piotr Stanisz. To on przygotował projekt, doradził wiele rozwiązań. Właściciele osobiście wybrali wiele elementów wyposażenia, które im się podobały, luksusowych, ale nie zawsze kosztownych. To m.in. płytki ceramiczne z dekoracjami z prawdziwego złota, które zostały ułożone na ścianie nad sedesem i bidetem. Pani domu wybrała stylową ramę obrazu do telewizora. W efekcie powstało wnętrze eleganckie, w którym państwo domu mogą wypoczywać w otoczeniu takim, jak lubią: nowoczesnym lecz z elementami klasyki, przyjaznym, a zarazem z luksusowym szlifem.

Wyjątkowa jest kolorystyka łazienki. To biel w perłowym odcieniu – delikatnie mieniącym się w świetle. Gdy przebywa się w łazience, odnosi się wrażenie, że otula jak jedwab. Ściana przy umywalce jest wykończona prawdziwą masą perłową. To bezfugowa mozaika – jeden z luksusowych elementów wyposażenia, o jakim marzyli państwo domu. Jej wyjątkowo powierzchnia podkreśla elegancki szlif łazienki. Poprawia nastrój każdego dnia, jak ulubione perfumy.

Jasna łazienka ma charakter pokoju kąpielowego. Warto zwrócić uwagę na aranżację okna, inspirowaną salonową modą. Do jego dekoracji wybrano zasłony z miękko układającej się tkaniny, które współtworzą intymny i przytulny klimat.

Pokój kąpielowy to miejsce wypoczynku, ale i zorganizowana praktycznie przestrzeń. Gdzie można wziąć szybki prysznic, czy przygotować się do wyjścia z domu. Robiąc makijaż przy umywalce ustawionej na marmurowym blacie, w otoczeniu pięknych drobiazgów, każdego dnia można się czuć wyjątkowo. 

Tekst: Małgorzata Nietupska

Zdjęcia: Bartosz Jarosz. Stylizacja: Anna Usakiewicz

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także