PARTNER PORTALU
Łazienka biało-czarna – gotowy projekt z dużym lustrem

Łazienka biało-czarna – gotowy projekt z dużym lustrem

Autor: Małgorzata Nietupska
14 cze 2016 12:00

Duża przestrzeń w tej łazience to złudzenie optyczne. Wnętrze dwukrotnie powiększa ogromne lustro na ścianie! Łazienka jest bardzo elegancka. Jej kolorystykę ograniczono do bieli i czerni.

Biel i czerń to zawsze modna klasyka. W tej łazience czerń występuje na płytkach ceramicznych, które do złudzenia naśladują... skórę krokodyla. Białe powierzchnie zaś są gładkie. To m.in. meble łazienkowe, ceramika sanitarna, podłoga sufit.

Efekt połączenia fakturowej czerni i gładkiej bieli, podkreślony przez odbicie w dużym lustrze, jest niezwykle elegancki. Ma się wrażenie, że to przytulny, przestronny salonik łazienkowy. Aranżacji lekkości dodaje smukła linia umywalki, a także biżuteryjne lampy i mozaikowe lustro.

W rzeczywistości to łazienka rodzinna. Znajduje się w niej także pralka. Ukryto ją pod blatem, za frontem jednej z szafek.

Domownicy mają do dyspozycji dużo szafek i szuflad, a także przestronny blat umywalkowy. Wszystko jest uporządkowane. Kosmetyki i przybory toaletowe zawsze łatwo odnaleźć.

 

Fot. Michał Jessa

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także