PARTNER PORTALU
Łazienka dla rodziny – pomysłowy projekt na 4 metrach

Łazienka dla rodziny – pomysłowy projekt na 4 metrach

Autor: Małgorzata Nietupska
22 cze 2016 10:00

Mała powierzchni nie musi oznaczać rezygnacji z wanny i mebli. Ten pomysłowy projekt to przykład, że na na zaledwie 4 metrach można urządzić łazienkę elegancką i praktyczną. Dla całej rodziny!

Z łazienki korzysta na co dzień kilka osób. Dlatego dla właściciele chcieli mieć jak najwięcej miejsca na przechowywanie kosmetyków, przyborów toaletowych, detergentów.

Największa szafka znajduje się pod umywalką. Wykonana została na zamówienie, na długość całej ściany. Ma bardzo dużą szufladę, w której mieści się mnóstwo rzeczy. Po prawej stronie szuflady została wykonana otwarta półka. To pomysłowe rozwiązanie pozwalające wykorzystać maksymalnie przestrzeń łazienki. Tradycyjnych drzwiczek nie można byłoby bowiem tutaj otwierać – ze względu na ustawioną obok wannę. W tym rozwiązaniu wolna przestrzeń pozwala na odkładanie na półce np. zapasowych ręczników czy kosmetyków kąpielowych.

Dodatkowa szafka w tej małej łazience znajduje się na sedesem. Wewnątrz ma kilka półek przystosowanych do ustawiania kosmetyków.

Wanna to model niewielki. Jej asymetryczny kształt sprawia, że nie przeszkadza w poruszaniu się po ciasnym pomieszczeniu.

W tej łazience jest wiele elementów, które współtworzą aurę relaksu. To m.in. piękna bateria wannowa na listwie oraz dekoracyjne nisze z ulubionymi drobiazgami.

Wszystkie strefy łazienki są doskonale oświetlone przez punktowe lampy zainstalowane w podwieszanym suficie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także