PARTNER PORTALU
Łazienka przy sypialni: różne pomysły z polskich domów

Łazienka przy sypialni: różne pomysły z polskich domów

Autor: Redakcja Łazienka.pl
28 sie 2019 11:13

Łazienka przy sypialni to coraz częstsze rozwiązanie układu pomieszczeń w domu. Zobaczcie jak inni stworzyli swoją domową strefę relaksu!

W starym budownictwie łazienka najczęściej sąsiadowała z kuchnią (są i tacy, którzy pamiętają swoiste "okienka" łączące oba pomieszczenia). Obecnie jednak zdecydowanie przeważającym rozwiązaniem aranżacyjnym jest taki układ pomieszczeń, w którym łazienka znajduje się nieopodal sypialni. 

Taka organizacja przestrzeni koresponduje ze zmieniającą się rolą łazienki, która z pomieszczenia sanitarnego stała się miejscem domowego relaksu. Nic zatem dziwnego, że coraz wiele osób coraz chętniej decyduje się na przeobrażenie łazienki i sypialni we wspólną strefę relaksu.

W naszej galerii zebraliśmy kilka ciekawych zdjęć, które obrazują jak Polacy urządzają łazienki przy sypialni. Niektóre z tych wnętrz są połączone ze sobą drzwiami, w innych inwestorzy zdecydowali się na przezroczystą ściankę dzielącą pomieszczenia. Jeszcze w innych strefa kąpieli została włączona w obręb samej sypialni. Który z wariantów odpowiada Wam najbardziej?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także