Łazienka w kamieniu – wnętrze z pięknym trawertynem

Łazienka w kamieniu – wnętrze z pięknym trawertynem

Autor: Judyta Kokoszkiewicz
16 gru 2014 08:26

Stworzona została z myślą o małżeństwie czterdziestolatków z dziećmi, zachwyca elegancją i dbałością o szczegóły. Położona tuż obok sypialni, została wyposażona w najlepszej jakości materiały.

Kolorystycznym uzupełnieniem jasnego trawertynu jest ciemnobrązowa okładzina ceramiczna nad wanną, podświetlona trzema dyskretnymi lampkami.

Płytki z trawertynu

Zastosowana w łazience paleta barw także jest dokładnie sprecyzowana. Ciepłe beże z domieszką eleganckiego brązu czynią łazienkę bardzo przytulną. Niemal całą toaletę wyłożono kamiennymi płytkami z trawertynu „Navona”. Ta elegancka okładzina została specjalnie przycięta i dopasowana do rozmiaru 30x60 cm. W łazience przy sypialni panuje atmosfera ładu i harmonii. Efekt ten uzyskano dzięki pogodnej, kremowej kolorystyce oraz ciepłemu oświetleniu.
Jak podkreśla autorka projektu, arch. Katarzyna Mikulska-Sękalska, łazienka przy sypialni miała być zarazem prosta i elegancka. Do jej aranżacji użyto dobrej jakości materiałów i markowego wyposażenia.

Parawan nawannowy

Ciekawym rozwiązaniem jest tu praktyczny parawan nawannowy ze szkła – dzięki niemu korzystanie z rączki prysznica w wannie jest bardziej wygodne. Wnętrze eleganckiej łazienki optycznie powiększają duże tafle zwierciadeł zamontowane na dwóch ścianach oraz podświetlone lampkami. Wzrok przyciąga gustowna szafka podumywalkowa w kolorze ciemnego brązu, wykończona w fornirze dębu kakaowego. W strefie sedesu nad przyciskiem spłukiwania znajduje się także gustowna, podświetlona wnęka, w której ustawiono klimatyczne świece. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także