PARTNER PORTALU
Łazienka w stylu loft: zobacz projekt ze starą cegłą

Łazienka w stylu loft: zobacz projekt ze starą cegłą

Autor: Redakcja Łazienka.pl
08 sie 2019 10:45

Szara łazienka w stylu loft zyskała nietuzinkowy charakter za sprawą pochodzącej z rozbiórki starej cegły, metalowych ram i drewnianych akcentów. Zobacz gotowy projekt!

Lokalizacja w sercu Warszawy, cisza, spokój i kreatywnie zaaranżowana przestrzeń. Ostatnia realizacja architektów z pracowni Decoroom jest spełnieniem wizji inwestorki, której zależało, by w centrum miasta stworzyć azyl, jednocześnie uciekając od utartych rozwiązań projektowych. To dowód na to, że nowoczesne wnętrza z mocną, industrialną nutą jednocześnie mogą być przytulne i pełne ciepła.

Już po przekroczeniu progu można zauważyć wyjątkową spójność poszczególnych elementów wyposażenia. Nie ma tu miejsca na przypadek. Spójność przestrzeni widoczna jest również w łazienkach – tutaj pojawia się cegła, betonowy gres z delikatnym wzorem i metalowe ramy – na lustrze, szafce umywalkowej oraz prysznicu.  

Pochodząca z rozbiórki cegła jest tu materiałem, który zdecydowanie dodaje charakteru, wysuwa się na pierwszy plan.  Jest zdecydowanie niepowtarzalna - każda seria pochodzi z innego miejsca, a ta, jako limitowana edycja, swą historią sięga lat 80. XIX wieku.  Wcześniej była częścią starej piekarni Władysława Pyrzakowskiego na terenie Nowej Pragi. Ten “fragment historii” idealnie koresponduje z nowoczesnym wnętrzem, dowodząc, że przeciwieństwa się przyciągają.  

Zobacz więcej szarych łazienek z drewnianymi detalami

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także