PARTNER PORTALU
Łazienka w zieleni – pogodne wnętrze dla rodziny

Łazienka w zieleni – pogodne wnętrze dla rodziny

Autor: Anna Usakiewicz
04 marz 2015 08:26

Zupełnie nietypowe, oryginale i pełne energii wnętrze łazienki zostało zaprojektowane dla rodziny. A dla wygody domowników zainstalowano i wannę i kabinę prysznicową.

W znajdująca się na piętrze domu łazience dominują zdecydowane kolory oraz odważne zestawienia. Elementem spajającym trzy kolory płytek: świeżą zieleń, czerń i biel, jest barwa drewna pojawiająca się przy szafkach umywalkowych. Obłości szafek, ceramiki i kabiny prysznicowej, jak również ścianki przy muszli oraz w bidecie nawiązują do zastanego łuku okna. Nadają też wnętrzu  miękkości.

Łazienkę zaprojektowano z myślą o wygodzie wszystkich domowników. Jest na tyle przestronna i jasna, że można wykonać makijaż czy okolić się przed lustrem dobrze oświetlonym promieniami słońca wpadającymi przez okno. Z łazienki mogą jednocześnie korzystać dwie osoby, użytkownicy mogą też korzystać  z ulubionej formy kąpieli: w wannie lub pod prysznicem. 

Pogodny nastrój wnętrza to zasługa kolorów, w aranżacji dominuje świeża, jasna zieleń. Kolory płytek tworzą pełną energii, oryginalną kompozycję, która zapewnia dobry nastrój na cały dzień. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także