Mała łazienka – projekt na 4 metry z narożną kabiną

Mała łazienka – projekt na 4 metry z narożną kabiną

Autor: Małgorzata Nietupska
01 cze 2016 18:00

Gdy do dyspozycji jest mały metraż na łazienkę, trzeba mieć pomysł na jej praktyczne urządzenie. Tutaj na 4 metrach zmieściła się duża szafka, sedes i narożna kabina prysznicowa.

Właścicielom zależało, by łazienka była prosta, praktyczna, ale i elegancka na lata. Koniecznie musiało się w niej znaleźć dużo miejsca na przechowywanie.

Po wejściu do tej łazienki ma się wrażenie, że jest większa i bardziej przestronna. Taki efekt dają lustra. Jedno jest umieszczone nad umywalką. Drugie zaś znajduje się na przeciwnej ścianie. Łazienka jest też doskonale oświetlone. Oddzielne, ledowe oświetlenie ma nawet małe lusterko do makijażu przy lustrze nad umywalką.

Na kosmetyki jest przeznaczona szeroka szafka podumywalkowa. Na jej blacie można też swobodnie odkładać przybory toaletowe. Dodatkowe półeczki – na kosmetyki kąpielowe – zostały wymodelowane w ścianie w kabinie prysznicowej. Dzięki temu wygodnie się sięga po szampon czy żel do kąpieli.
Kabina prysznicowa to model z rozsuwanymi drzwiami. Jest przestronna, a zarazem nie przeszkadza w poruszaniu się po łazience.
Choć mała, łazienka jest zaprojektowana tak, by można w niej było chwilę odpocząć. Wspaniały relaks zapewniają strugi deszczowni w kabinie prysznicowej.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także