PARTNER PORTALU
Mała łazienka z wanną i prysznicem – gotowy projekt na 6 metrów

Mała łazienka z wanną i prysznicem – gotowy projekt na 6 metrów

Autor: Anna Usakiewicz
20 lip 2015 08:22

Łazienka urządzona jest w nowoczesnej stylistyce i achromatycznych barwach. Chociaż metraż nie jest duży udało się znaleźć pomysłowe rozwiązanie, aby zmieściła się wanna i kabina prysznicowa.

Nowoczesna, nieco chłodna w odbiorze aranżacja łazienki nawiązuje do stylu industrialnego, czego najlepszym przykładem są efektowne i oryginalne lampy. Komplet składający się z pięciu białych żarówek na wyeksponowanych, również białych przewodach zawieszono dosyć nisko nad umywalkami. Oświetlają one strefę umywalek,  a jednocześnie wprowadzają do wnętrza niezwykle stylowy klimat. Ponieważ odbijają się w lustrach można odnieść wrażenie, że tych żarówek jest dwa razy więcej.

Łazienka przystosowana jest do potrzeb całej rodziny. Pan i pani domu mogą z niej swobodnie korzystać nawet jednocześnie. Umożliwiają to dwie umywalki z osobnymi bateriami ustawione na obszernym blacie, na którym pozostaje także miejsce na przybory toaletowe domowników. Lustro na całą szerokość ściany także zapewnia komfortowe warunki do codziennej  toalety. Szeroka szafka z pojemnymi szufladami pełni rolę strefy przechowywania. 

Chociaż łazienka nie jest duża, zmieściła się tutaj zarówno wanna jak i kabina prysznicowa. Udało się zmieścić sprzęty dzięki pomysłowemu rozwiązaniu: stanęły one obok siebie, przy jednej ścianie. Rozwiązało to problem niewielkiej przestrzeni, a całość wygląda oryginalnie i efektownie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także