PARTNER PORTALU
Mała łazienka z wanną i prysznicem – tak modnie ją urządzisz

Mała łazienka z wanną i prysznicem – tak modnie ją urządzisz

Autor: Judyta Kokoszkiewicz
29 maj 2015 08:14

Łazienka urządzona w modnych i ponadczasowych kolorach nawiązuje do stylu pozostałych pomieszczeń. Uniwersalna biel i ciepłe brązy na ścianach są eleganckim tłem wyposażenia.

W łazience przy sypialni zmieściła się m.in. pralka, która została zabudowana tak, by wnętrze było w pełni użyteczne i wygodne. Dzięki temu rozwiązaniu powstały dodatkowe półki, które w małej łazience są na wagę złota.

Dodatkowym udogodnieniem jest parawan wannowy, który można składać. W ten sposób nie przeszkadza w kąpieli dzieci, a po rozłożeniu pełni funkcję wygodnej zasłony prysznicowej. 

Zachowano tu popularne i ponadczasowe połączenie bieli i brązów. Idealne dla tradycjonalistów, ale również osób lubiących zmiany. Uniwersalność tych kolorów daje właścicielom wiele możliwości aranżacyjnych i stanowi dobre tło dla nieco mocniejszych akcentów kolorystycznych (np. zielonych akcesoriów). Dekoracyjne brązowe płytki ceramiczne dodają wnętrzu kobiecego klimatu.

Spore lustro nad tradycyjną umywalką dodatkowo optycznie powiększa tę elegancką łazienkę. Aranżacja w ponadczasowych barwach jest jednocześnie elegancka i ponadczasowa.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także