×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Mediolańskie trendy łazienkowe: zobacz umywalki prosto z iSaloni

Mediolańskie trendy łazienkowe: zobacz umywalki prosto z iSaloni

Autor: Anna Sołomiewicz
23 maj 2018 10:00

Pod koniec kwietnia w Mediolanie odbyły się targi iSaloni, uznawane za najbardziej trendotwórczą imprezę wnętrzarską. Zobaczcie umywalki, jakie prezentowano podczas Milan Design Week.

Targi iSaloni oraz towarzyszący im Milan Design Week to impreza uznawana za mekkę dobrego wzornictwa. To tutaj właśnie producenci i designerzy kształtują trendy na najbliższe, nie tylko miesiące, ale i lata.

Jak co roku do Mediolanu zjechali się przedstawiciele największych światowych marek, w tym również firmy łazienkowe (tym bardziej, że na bieżący rok przypadła kolejna edycja Salone Internazionale del Bagno - imprezy poświęconej w całości łazienkom). 

Dziś przyglądamy się wybranym umywalkom, jakie zaprezentowano w Mediolanie. Wśród nich znajdziemy zarówno produkty odwołujące się do tradycyjnej estetyki, jak i nowoczesne, innowacyjne rozwiązania (chociażby stalową umywalkę z wykończeniem z efektem szkła); wyroby z ceramiki, jak i innych tworzyw, w tym naturalnego kamienia. Jak Wam się podoba to co prezentowano we Włoszech?

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także